Громадські організації Луганщини об’єднались в коаліцію «За прозорі вибори»

Луганські обласні організації Ліга жінок-виборців, ГМ ОПОРА, ЧЕСНО, Суспільна служба правової допомоги та інтернет ресурс «Вибори online» об’єднались в коаліцію «За прозорі вибори». Головна мета ...

вибори
Громадські організації Луганщини об’єднались в коаліцію «За прозорі вибори»

Луганські обласні організації Ліга жінок-виборців, ГМ ОПОРА, ЧЕСНО, Суспільна служба правової допомоги та інтернет ресурс «Вибори online» об’єднались в коаліцію «За прозорі вибори».

Головна мета коаліції – сприяння проведенню чесних та прозорих виборів до Верховної ради України 26 жовтня 2014 року.

Протягом вересня-жовтня громадські активісти планують проводити моніторинг перебігу виборчої кампанії, боротися з висуванням депутатів, що голосували за диктаторські закони та фігурантів антикорупційних розслідувань, домагатися відкритості біографій, майнових декларацій та фінансових звітів за виборчу кампанію від кандидатів та партій.

Вся інформація про перебіг виборчої кампанії буде висвітлюватись на сайті «Вибори online» (www.vybory.lg.ua) та в місцевих ЗМІ.

26 жовтня громадські активісти планують створити громадський прес-центр, який протягом доби буде проводити моніторинг та інформувати громадськість про перебіг голосування у Луганській області.

«Наше завдання це допомогти виборцям зробити свідомий вибір та обрати депутатів, які будуть дійсно захищати їх права, а не підтримувати сепаратистські рухи. Ми будемо пильно слідкувати за перебігом кампанії інформувати мешканців та ЗМІ про факти порушень та підкупу та надавати виборцям об’єктивну інформацію про кандидатів», – відмітив координатор ГМ ОПОРА в Луганській області Олексій Кормілецький. 

«Ключовою нашою вимогою є фінансова прозорість кандидатів, партій та передвиборчих кампаній. Протягом кампанії ми будемо закликати керівників обласних осередків партій та кандидатів-самовисуванців відкрити свої біографії, майнові декларації та проміжні фінансові звіти. Донести цю інформацію до виборців та допомогти їм зробити свідомий вибір», – відмітив представник Руху ЧЕСНО у Луганській області Максим Міхальков.

Джерело : Центр європейських ініціатив Луганщини


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У двох громадах Миколаївщини успішно реалізують Плани відновлення і розвитку, що мають зелену складову

В Кіптівській громаді на Чернігівщині завершилось публічне обговорення проєкту Статуту громади

Чи можна виключити засновників громадської організації з ЄДР: пояснення від експертів

Як громади долають виклики в межах ініціативи «REPAIR Ukraine»

Як громадський контроль впливає на ефективність публічних закупівель?

Ланцюжок довіри у Запоріжжі між поколінням, що навчається, і поколінням, що бореться