У Чернівцях відбувається навчання для фахівців, залучених до реалізації проєкту Барнахус

З 31 жовтня по 2 листопада у Чернівцях триває тренінг «Побудова опитування дітей, які постраждали від або стали свідками насильства» для представників міждисциплінарних команд за участі суддів, ...

Додано:
healthrightorgua

Чернівці
У Чернівцях відбувається навчання для фахівців, залучених до реалізації проєкту Барнахус

З 31 жовтня по 2 листопада у Чернівцях триває тренінг «Побудова опитування дітей, які постраждали від або стали свідками насильства» для представників міждисциплінарних команд за участі суддів, слідчих, ювенальних прокурорів, а також представників, дотичних до реалізації проєкту сфер.

Радниця МКР Інна Юрина поінформувала учасників про співпрацю на національному рівні для реалізації проєкту, досягнення й напрацювання проєкту.

Навчання відбулося у межах проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства», що імплементується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Учасники ознайомились зі стандартами й особливостями моделі «Барнахус +», міжнародними документами з питань правосуддя, дружнього до дитини, специфікою побудови взаємодії з дитиною, особливостями співпраці залучених осіб до проведення допиту дитини.

Для довідки: Барнахус або Дім для дітей – це міждисциплінарний спеціалізований заклад, створений для проведення процесуальних дій з урахуванням відповідних положень Кримінального процесуального кодексу України в дружньому до дитини середовищі та в умовах, які мінімізують наслідки її травматизації.

Барнахус надає комплексну соціальну, психологічну, правову, медичну й інші види допомоги та послуги дітям – потерпілим та свідкам у провадженнях щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з насильством. Діяльність Центру спрямовується на дітей віком до 18 років.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я