Власники пошкодженого та знищеного житла можуть отримати правову підтримку від платформи «Поверни своє»

1 грудня 2022 року стартувала громадська ініціатива під назвою «Поверни своє», яка спрямована на надання безкоштовної правової та інформаційної підтримки тим, хто втратив своє житло внаслідок ...

Додано:
pfirs.org

ілюстрація_Поверни своє (2)
Власники пошкодженого та знищеного житла можуть отримати правову підтримку від платформи «Поверни своє»

1 грудня 2022 року стартувала громадська ініціатива під назвою «Поверни своє», яка спрямована на надання безкоштовної правової та інформаційної підтримки тим, хто втратив своє житло внаслідок військової агресії рф. 

Підтримка має на меті передусім підготувати власника пошкодженої чи знищеної внаслідок бойових дій житлової нерухомості до отримання майбутньої компенсації від держави, анонсованої Урядом навесні цього року. Відповідні поради та підказки, розміщені на створеній командою проєкту онлайн платформі getitback.in.ua

До кого треба звертатися для фіксації руйнувань? Які документи потрібно оформити та коли варто проводити фіксацію? Які правовстановлюючі на інші документи на житло варто підготувати заздалегідь? Як відновити втрачені документи та що робити у випадку оформлення спадщини?

Платформа охоплює зокрема питання фактичної та документарної фіксації руйнувань, підготовки документів на житло та низки інших пов’язаних питань. 

Надаються також універсальні поради про те, як захистити своє майно від махінацій.

На платформі передбачена форма зворотного зв’язку, де можна поставити питання, якщо інформація на сайті не дає на нього відповіді.

Платформа буде цікава передусім власникам пошкодженого або зруйнованого житла та їхнім спадкоємцям, які розраховують на отримання компенсації від держави.

Команда проєкту «Поверни своє» запрошує до співпраці громадські та волонтерські організації, які працюють на деокупованих територіях або ж надають підтримку ВПО.

Сторінка проєкту на Facebook


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»