Підприємці та представники ОМС знайомилися з можливостями для релокованого мікробізнесу

14 грудня в межах проєкту «Мости економічного розвитку» відбувся онлайн-захід на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху».Учасниками та учасницями заходу стали представники та представниці ...

Додано:
Halyna Seheda

post_14.12.2022
Підприємці та представники ОМС знайомилися з можливостями для релокованого мікробізнесу

14 грудня в межах проєкту «Мости економічного розвитку» відбувся онлайн-захід на тему: «Релокація бізнесу: рішення для успіху».

Учасниками та учасницями заходу стали представники та представниці органів місцевого самоврядування Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей, а також підприємці, які змушені були релокувати свій бізнес через повномасштабне вторгнення.

Під час заходу керівник проєкту Юрій Войціцький наголосив на важливості підтримки малого підприємництва та зауважив, що важливими гравцями у цьому процесі є, зокрема, органи місцевого самоврядування.

«Крім того, наразі дуже сприятливий клімат для налагодження бізнесових контактів між європейськими та українськими підприємцями. Як показало невеличке опитування, проведене безпосередньо під час заходу, українські підприємці хочуть налагоджувати співпрацю у сфері сільського господарства, переробної галузі та сфери послуг», – зазначив пан Юрій.

Асистенка керівника проєкту Елеонора Кірєєва, розповіла про мету та можливості в межах проєкту для релокованих підприємців. Зокрема, йшлося про:

  • створення кол-центру, який допомагатиме з консультаціями підприємців;
  • короткострокові консультації «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків поставок, новітніх підходів до інтеграції;
  • ваучерну програму «Релокація: нові можливості» для переміщених мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП). Ця підтримка ММСП включатиме надання консультацій щодо сертифікації, брендингу, маркетингових досліджень і розвитку маркетингу;
  • налагодження зв’язків між переміщеним українським бізнесом та європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями за допомогою зустрічей «бізнес-бізнес» (B2B).

Учасникам та учасницям зустрічі було надано контакти для подальшої комунікації та співпраці.

Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»