У Львові виставка “Музей української Перемоги” продовжена до 20 січня 2023 року

Виставку зацифрованої повоєнної спадщини Музею української перемоги продовжено ще на місяць, відповідно до 20 січня 2023 року, повідомляють організатори, ГО “Піксельовані реальності”. Виставка ...

Додано:
pixelatedrealities

319426925_2965298953774675_3425443566128218675_n
У Львові виставка “Музей української Перемоги” продовжена до 20 січня 2023 року

Виставку зацифрованої повоєнної спадщини Музею української перемоги продовжено ще на місяць, відповідно до 20 січня 2023 року, повідомляють організатори, ГО “Піксельовані реальності”. 

Виставка проходить у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору», м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 45 Г, барак №1. Квитки можна придбати у касі музею. 

Музей української перемоги: https://youtu.be/2tH3jFoMlqUги

«Музей української Перемоги» – воєнно-документальний проєкт організований ГО Піксельовані реальності. В рамках проєкту громадська організація спільно з воєнними кореспондентами та операторами, які знаходяться в зонах бойових дій, містах, що зазнали пошкоджень під час війни та на деокупованих територіях, сканує 3D експонати для майбутнього музею.

На виставці представлені перші експонати Музею української перемоги, а також матеріали надані партнерами, серед яких Aero3DEngineering, Skeiron, Gwara Media, ScanUA, Війна впритул, PinselAR, Михайло Шарков, фотографії Вєри Бланш та робота Фабіана Кнехта, митця з Німеччини, який підтримав Україну з самого початку повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави. Його витвір відображає ракетну воронку, яку він знайшов під час експедиції на Київщину восени цього року. 

Тут можна побачити повоєнну історичну спадщину представлену на 37 роздруках та у вигляді 10 відео й інтерактивних інсталяцій. Серед них: Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди, у який 7 квітня влучила російська ракета й повністю зруйнувала будівлю, Воздвиженська церква в селі Лукашівка, у якій окупаційні війська влаштували склад боєприпасів і пального, та Іванківський історико-краєзнавчий музей, який був спалений російськими окупантами під час Іванківської битви.

Зацифрований Одеський художній музей, Харківський Держпром та будівлі в Бородянці, де анонімний митець Бенксі залишив свої графіті, – усе це ви маєте можливість побачити на власні очі в Музеї «Територія терору». Після завершення виставки матеріали зібрані командою проєкту розмістять в інтерактивному форматі на платформі https://pixelatedrealities.org/uk/mouv-2 

Мауріціо Ароніка, президент Фонду ООН (FFUN SDG), посол ЮНЕСКО в Болоньї та Едоардо Крізафуллі, директор L’Istituto Italiano di Cultura di Kyiv відвідали експозицію Музею та відзначилицієї , що для майбутніх поколінь збереження у 3D форматі всіх важливих культурних та історичних об’єктів має велике значення. 

Проєкт «Музей української перемоги» реалізується громадською організацією Піксельовані реальності за підтримки Європейського культурного Фонду, Фонду ООН SDG (FFUN SDG) та Istituto Italiano di Cultura Kyiv.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Розпочато проєкт для ВПО та місцевих мешканців міста Ужгорода у сфері медицини

Бути собі ціллю: онлайн курс від EdEra про лідерство жінок і дівчат з інвалідністю

Онлайн курс від Prometheus: Спадщина для соціальної згуртованості під час війни: кейси українських культурних дієвців

Онлайн курс від ВУМ online: Бібліотеки для здоров’я громад

Онлайн курс від ВУМ online: Вступ до проєктів соціальних інновацій – від ідеї до сталого рішення

Великоберезнянська громада розпочала розробку стратегії розвитку