Конкурс на постачання Дизель-генераторної установки (ДГУ) в с. Загальці
ЗАВЕРШЕНО
![321152568_962106211424075_830100084630379088_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2022/12/321152568_962106211424075_830100084630379088_n-1024x682.png)
В рамках програми «Мріємо та діємо» IREX планує забезпечити модульний освітній простір у с. Загальці Київської області альтернативним джерелом електричного струму. Цінова пропозиція повинна включати: вартість генератора та комплектуючих, доставку генератора в громаду, розпакування та монтаж, підключення генератору до розподільчого щитка, пусконалагоджувальні роботи.
Надсилайте свої комерційні пропозиціїї до 18.00 год, 4 січня 2023 р. на електронну адресу: [email protected] з темою листа «Постачання Дизель-генераторної установки (ДГУ) в с. Загальці Київської області».
Детальний опис та пакет документів можна знайит за посиланням.
Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Не пропускайте актуальні можливості для молоді у Facebook та Instagram.
Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.