Черкащина: громада вирішила протистояти будівництву пташників

Громада Кам’янського району Черкаської області вирішила опиратися будівництву пташників на своїх землях. На позачерговій сесії Кам’янецької райради 19 лютого депутати райради та представники ...

Додано:
[email protected]

b16ca1da-9935-42f8-8639-55c084a955eb
Черкащина: громада вирішила протистояти будівництву пташників

Громада Кам’янського району Черкаської області вирішила опиратися будівництву пташників на своїх землях. На позачерговій сесії Кам’янецької райради 19 лютого депутати райради та представники громадськості виступили з доповідями, в яких підкреслювалася потенційна шкода від нового будівництва величезної птахоферми на Черкащині.

Депутати райради вирішили направити звернення з проханням про підтримку в цьому питанні до депутата Верховної Ради України Сергія Рудика, а також голови Черкаської обласної ради, голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Як повідомляє Кам’янська райрада, учасники засідання райради дійшли висновку, що розташування птахопідприємства на території Кам’янського району призведе до “ліквідації розвитку  туристичної  галузі району та до екологічної небезпеки району в цілому”.

Подібні великі об’єкти тваринництва несуть значні потенційні екологічні загрози. Це стосується водозабору, викидів у повітря та утилізації посліду, – зазначає Владлена Марцинкевич, експертка Національного екологічного центру України. – Громади повинні самі обирати, чи вони хочуть такого розвитку подій на своїх землях. Заклики громад не приймати рішень без їх згоди мають бути  почутими”.

Нагадаємо, що нещодавно був жорстоко побитий Василь Ткаченко, голова Яснозірської сільради Черкаського району, який виступав проти подібного пропонованого будівництва у с. Яснозір’я.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі