На Одещині ВПО з інвалідністю вивчали техніки формуванням стресостійкості

19 грудня відбувся вебінар «Формування стресостійкості. Психологічні техніки самодопомоги в умовах війни», захід проведено за ініціативи громадської організації «Суспільна Служба Правової ...

Додано:
sspd

Знімок екрана 2022-12-22 о 20.15.42
На Одещині ВПО з інвалідністю вивчали техніки формуванням стресостійкості

19 грудня відбувся вебінар «Формування стресостійкості. Психологічні техніки самодопомоги в умовах війни», захід проведено за ініціативи громадської організації «Суспільна Служба Правової Допомоги».

Учасниками були внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, які постраждали у воєнний час та знаходяться в громадах Одеської області – Одеса, Болград, Ізмаїл та Бєлгород-Дністровський.

Метою вебінару було – розкрити психологічний феномен стресостійкості, а також розглянути техніки формування стресостійкості в умовах війни для ВПО з інвалідністю. 

На тренінгу учасники працювали з такими темами:

  • Сутність та основні принципи соціально психологічного тренінгу
  • Експериментальне дослідження психологічних особливостей формування стресостійкості у  діяльності
  • Програма дослідження: постановка проблеми, гіпотези, методи, характеристика контингенту та організація дослідження

Також було проведено низку практичних вправ “Використання прийомів соціально-психологічного тренінгу як шлях оптимізації процесу формування стресостійкості” та “Використання соціально-психологічного тренінгу в процесі формування стресостійкості”.

Також нагадуємо, що у внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали у воєнний час та знаходяться в громадах Одеської області – Одеса, Болград, Ізмаїл, Бєлгород-Дністровський є можливість отримати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу за номером гарячої лінії +38 066 151 80 22.

Проєкт впроваджується  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).




Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення