ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ е-САМОВРЯДУВАННЯ в вашій громаді!
Набув чинності закон і тепер голосування місцевих рад може проводитися тільки у двох режимах: відкрите поіменне голосування із зазначенням позиції кожного депутата або таємне голосування (проте ...
Додано:
Вадим Георгієнко
![есамоуправление для чайников укр маленький](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2016/02/есамоуправление-для-чайников-укр-маленький.png)
Набув чинності закон і тепер голосування місцевих рад може проводитися тільки у двох режимах: відкрите поіменне голосування із зазначенням позиції кожного депутата або таємне голосування (проте виключно в окремих випадках, наприклад вибори секретаря ради або висловлення недовіри міському голові). ВЖЕ МОЖНА СТВОРЮВАТИ ПОВНОЦІЙНІ ІНДИКАТИВНІ ГОЛОСУВАННЯ ЧЛЕНІВ ГРОМАД за питаннями ОМР прямо на https://gurtom.mobi Кожен мешканець зможе порівняти своє волевиявлення з рішенням свого представника в раді. Нагадую на цьому відео, як вже можна проводити голосування в громаді, захищенні від атак ботів і т.і.
ЦЕ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ НАСТУПНОГО КРОКУ – ЗМІЦНЕННЯ ВПЛИВУ ВИБОРЦІВ НА СВОГО ПРЕДСТАВНИКА.Яким чином – далі буде.
p.s. Вже перетинули відмітку в 8,000 користувачів в “Громадянському Суспільстві” на https://gurtom.mobi
P.P.S хто вже бажає запровадити голосування питань ОМР мешканцями в своєму місті, будь ласка, пишіть мені на ФБ
Посилання на публікацію від Івана Лукері стосовно закону http://www.prostir.ua/?blogs=deputaty-mistsevyh-rad-bilshe-ne-mozhut-pryhovuvaty-svoji-rishennya