«Без броні»: В Україні запрацювала єдина база ініціатив допомоги військовослужбовцям після АТО

В Києві  відбулася офіційна презентація порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО «Без броні», а також були вперше презентовані відеоролики, які згодом з’являться на наших телеекранах. «Без ...

без броні
«Без броні»: В Україні запрацювала єдина база ініціатив допомоги військовослужбовцям після АТО

В Києві  відбулася офіційна презентація порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО «Без броні», а також були вперше презентовані відеоролики, які згодом з’являться на наших телеекранах.

«Без броні» – проект психологічної реабілітації та соціальної адаптації до мирного життя військовослужбовців, що має на меті створення єдиної бази даних усіх наявних ініціатив з надання юридичної, психологічної, соціальної та медичної допомоги бійцям АТО.

Наразі портал офіційно розпочав свою роботу й за допомогою спільних зусиль волонтерів, медиків, соціальних працівників, психологів та юристів допомагає бійцям АТО не нести у мирне життя жахіття війни, а лиш досвід та накопичені знання. Назва проекту «Без броні» говорить про те, що у мирному житті душевна броня, так необхідна в умовах бойових дій, нарешті може бути знята.

Bez_broni_006

Станом на сьогодні платформа bezbroni.net об’єднує понад 221 громадських та державних ініціатив з усієї України на одному порталі, більшість з яких знаходяться в Києві, а також Харкові та Львові. Наразі всього на сайті розміщено ініціативи з 76 міст. Портал виконаний у вигляді інтерактивної мапи, на якій кожен з легкістю зможе знайти необхідну допомогу: від психологічної реабілітації до вирішення питань з працевлаштуванням.

Ініціативи сортовані за областями, містами, а також типами допомоги. Це  дозволяє легко знайти та отримати необхідну допомогу всім тим, хто цього потребує. До того ж, для організацій, які потрапляють в базу, платформа розробила суворі критерії відбору. Жорсткі вимоги зумовлені тим, що «часто дуже красиво нам розповідають телефоном про свою діяльність, але коли ми починаємо брати відгуки, ми бачимо, що, на жаль, ця ініціатива дуже гарно вміє говорити, але по факту нічого не робить»- стверджує голова  ГО «STUDENA», координатора проекту «Без броні» Анастасія Мельниченко.

Bez_broni_002

Ще однією метою проекту «Без броні» є донесення до військових думки, що звертатися по допомогу до фахівців – це прояв сили, а не слабкості. Інформаційна кампанія має викорінити усталений у суспільстві стереотип про те, що «сильним допомога не потрібна», тим паче, психологічна.

«Залиш темряву на війні!» – саме під таким гаслом з’являться на телеекранах три соціальні ролики, у яких говориться про важливість не лише фізичного, а й психологічного повернення бійців із зони АТО. Обличчями роликів стали, вже відомі українському глядачеві, військовослужбовціВалентин Зінчак, позивний «Абрикос» (93 ОМБР), Ігор Чайківський, позивний «Артист» (батальйон «ДОНБАС») і Андрій Ходоровський, позивний «Гозар» (81 окрема аеромобільна бригада).

Ігор Чайківський («Артист»): «Я знаю дуже багато своїх побратимів, які думають що це сміливість: не піти й не поговорити з професіоналом. І мені завжди доводиться їм казати, що це – боягузтво».

Bez_broni_001

Більш детальну інформацію про проект Ви знайдете за цими посиланнями:

http://bezbroni.net/

https://www.facebook.com/bezbroni/


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін

Міжнародна технічна допомога та її облік: зустріч голів громад Донеччини

У Львові відбулась вулична акція «Насильство — не традиція»

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Рік завершується, а робота в третьому секторі ні

Платформа майбутньої професії: В Україні розвиватимуть напрямок профорієнтації підлітків з вразливих категорій населення