Українці зберегли довкілля від понад 1900 викидів СО2 в атмосферу

До Всесвітнього дня Землі українці приєдналися до міжнародної акції цифрового прибирання «Digital Cleanup» з 18 березня по 22 квітня 2023 року. Разом учасники видалили 7720,3 ГБ цифрових відходів – ...

Додано:
Nastyak

2 (9)
Українці зберегли довкілля від понад 1900 викидів СО2 в атмосферу

До Всесвітнього дня Землі українці приєдналися до міжнародної акції цифрового прибирання «Digital Cleanup» з 18 березня по 22 квітня 2023 року. Разом учасники видалили 7720,3 ГБ цифрових відходів – невикористані, застарілі та непотрібні програми, файли, фотографії; почистили електронні поштові скриньки та хмарні сховища.

Таким чином громадяни вберегли довкілля від 1930,075 тонн викидів СО2 в атмосферу та використання 3860,15 кВт-год енергії на рік.

 2 (9)
Зробіть цифрове прибирання щоденною екозвичкою, яка продовжить життя вашим гаджетам та вбережуть гаманець від численних витрат на ремонт або покупку нових телефонів, комп’ютерів, ноутбуків. Користуйтесь підказками, в нагоді стане спеціальний чек-лист з цифрового прибирання. Зберігайте інструкцію та ставте біля виконаних пунктів «✓».  Робіть скріншоти ДО та ПІСЛЯ очищення, діліться своїми успіхами з друзями у соціальних мережах, ставте хештеги #digitalcleanupletsdoitukraine #digitalcleanup #earthrise  та відмічайте організаторів: 

Реєструйте свій результат на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup 

чек-лист новий

 Чому цифрове прибирання важливе? 

Часто нам здається, все, що відбувається у наших гаджетах – це віртуальний світ, який ніяк не впливає на реальне життя. Насправді ж усе це потребує виробництва більшої кількості електроенергії, а відповідно збільшується і кількість шкідливих викидів в атмосферу. На перший погляд – крапля в морі, проте глобальна статистика говорить зовсім про інше. 

  • За деякими підрахунками, на використання Інтернету припадає 3,7% глобальних викидів, що еквівалентно всьому світовому повітряному транспорту. І очікується, що до 2025 року ця цифра подвоїться.
  • Кожного року розсилається близько 62 трильйонів спам-листів, що потребує використання 33 млрд одиниць електроенергії і призводить до викиду 20 млн тонн CO2 за рік. Під час надсилання мільярда спам-листів витрачається стільки ж парникових газів, як від роботи 3 мільйонів автомобілів.
  • Співробітник, який проводить 15 годин на онлайн-зустрічах із увімкненою камерою, створює 9.4кг викидів CO2 щомісяця. Вимкнувши відео, він би заощадив таку саму кількість викидів вуглекислого газу, яку створює заряджання смартфону щовечора протягом 3 років.
  • Щороку Інтернет та його допоміжні системи виробляють 900 мільйонів тонн вуглекислого газу. Якщо процес не зупинити, через десятиліття мережа Інтернету споживатиме 20% загальної енергії у світі. 

Дізнавайтесь більше letsdoitukraine.org

 


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Закарпаття активно підвищує енергетичну стійкість

«Огляд у гінеколога\-ині»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

“Перевідкрити Закарпаття — перевідкрити Україну”: стартував 5-й форум Re:Open Zakarpattia

Де переселенці можуть отримати безоплатну юридичну допомогу? Добірка актуальних ініціатив

Як інноваційні рішення змінюють життя в Підгородненській, Перещепинській, Новоодеській та Казанківській громадах