Асоціація продовольчих банків України «ТАРІЛКА» випустила посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку

Перший продовольчий банк «ТАРІЛКА» на території України з’явився у Львові восени 2019 р. Навесні 2021 р. запрацювала організація «ТАРІЛКА-КИЇВ», а вже у лютому 2022 р. розпочала свою діяльність ...

історія культура бібліотека selective-focus-photography-of-brown-wooden-book-shelf-2952871
Асоціація продовольчих банків України «ТАРІЛКА» випустила посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку

Перший продовольчий банк «ТАРІЛКА» на території України з’явився у Львові восени 2019 р. Навесні 2021 р. запрацювала організація «ТАРІЛКА-КИЇВ», а вже у лютому 2022 р. розпочала свою діяльність «ТАРІЛКА-ХЕРСОН». Їхня діяльність спрямована на два ключові напрямки: зменшення кількісних показників харчових відходів та допомога потребуючим категоріям населення.

посібник

Для максимальної популяризації культури продовольчих банків по всій території України три вище згадані організації в січні 2023 р. створили Асоціацію продовольчих банків України «ТАРІЛКА» (далі – АПБУ «ТАРІЛКА»). АПБУ «ТАРІЛКА» репрезентує інтереси українських продовольчих банків на державному і міжнародному рівнях. Це дуже важливий крок для розвитку співпраці з офіційною владою та представниками бізнесу і громадськості.

Для реалізації поставлених завдань одним з ключових напрямків діяльності АПБУ «ТАРІЛКА» є збільшення кількості продовольчих банків на території України. Саме ці організації відіграють важливу роль у боротьбі із зменшенням кількості надлишкової їжі, яка опиняється на смітниках.

АПБУ «ТАРІЛКА», за підтримки Zagoriy Foundation, розробили посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку. Таким чином кожен бажаючий може отримати інструкцію із описом базового плану дій та поради для налагодження подальшої організаційної спроможності продовольчих банків. Також посібник містить цікаві статистичні дані, історію діяльності продовольчих банків «ТАРІЛКА» в Україні та інформацію про ключові моделі та характеристики продовольчих банків. Усі зацікавлені можуть отримати посібник після заповнення форми за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»