Проєкт USAID “Економічна та підтримка України” запрошує у свою команду Асистента/ку / Перекладача/ку

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nataliia Velychko

ПерекладачUKR
Проєкт USAID “Економічна та підтримка України” запрошує у свою команду Асистента/ку / Перекладача/ку

Київ

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Проєкт USAID підтримує релоковані підприємства та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також місцеві інституції на нещодавно звільнених територіях України і допомагає їм у відбудові життєдіяльності і використанні підприємницьких можливостей для відновлення стійкої післявоєнної економіки. Крім того, Проєкт USAID є одним із виконавців міжвідомчої Ініціативи уряду США з підвищення стійкостісільського господарства в Україні (AGRI  Україна), яка спрямована на підтримку українського сільськогосподарського виробництва та експорту і допомагає подолати глобальну продовольчу кризу, що загострилася через жорстоку війну Росії проти України. Також Проєкт USAID реалізує Ініціативу з економічної стабільності та відновлення (ESRI), яка зосереджена на збереженні та створенні  робочих місць і допомозі малим та середнім підприємствам (МСП).

Через широкомасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022 року, яке порушило критичні  ринкові зв’язки, призвело до економічного занепаду  головних галузей промисловості та викликало масову міграцію населення, Проєкт USAID прагне підвищити економічну стійкість, зосереджується на підтримці українців, які були змушені покинути свої домівки.

Мета проєкту – покращити економічну ситуацію в Україні, зокрема тих її громадян, які постраждали від широкомасшабного російського вторгнення, через досягнення наступних цілей:

  1. надання допомоги для стабілізації економіки України;
  2. підтримка сталого розвитку мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП);
  3. зміцнення впевненості у майбутньому економіки України.

Про позицію

Асистент/ка / Перекладач/ка забезпечує ефективне та раціональне використання часу вищого керівництва, відповідає за визначення пріоритетності запитів на час вищого керівництва, а також відповідає на телефонні дзвінки, електронні листи та інші види загальної комунікації, сортуючи їх за пріоритетністю. Асистент/ка / Перекладач/ка надає підтримку вищому керівництву Проєкта, виконуючи послідовний та синхронний переклади під час заходів та зустрічей. Асистент/ка / Перекладач/ка підтримує команду Проєкта USAID, допомагаючи у вирішенні комунікаційних питань, беручи участь у зборі якісних даних та надаючи послуги усного перекладу для команди проєкту. Асистент/ка / Перекладач/ка знаходитеметься в Києві та підпорядковуватиметься менеджеру з адміністративної діяльності.

Повний текст вакансії можна знайти за посиланням. Оскільки наш Проєкт є ініціативою USAID, він має відповідати високим стандартам та вимогам. Однією з таких вимог є необхідність публікації повного опису вакансії виключно англійською мовою. Ми дуже цінуємо ваш інтерес та сподіваємося на розуміння щодо цієї вимоги.

Умови

Термін трудової угоди: 12 місяців з можливістю продовження

Місце роботи: Київ (віддалений формат роботи до подальшого розпорядження)

Дата початку роботи: липень 2023 року

Заробітна плата та умови праці відповідатимуть Умовам найму Проєкта USAID та Кодексу законів про працю України (КЗоТ).

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу [email protected]. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Кінцевий термін подання резюме: 22 червня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Менеджер/ка з розвитку партнерств та фандрейзингу

Менеджер/ка напряму навчання в Правозахисний центр "Принцип"

Юрист/ка-аналітик/иня в Правозахисний центр "Принцип"

Асистент/ка проєктного менеджера в Правозахисний центр "Принцип"

Психолог/иня у Центр підтримки жінок Ржищівської громади

Вакансія: Project Coordinator on Urban Infrastructure and Resilience