Харків’янам роздали листівки з інформацією про туберкульоз

24 березня понад 100 років тому світ вперше дізнався про туберкульоз. Відкриття збудника захворювання зробив талановитий вчений Роберт Кох, за що згодом отримав Нобелівську премію в галузі медицини. ...

Додано:
bfblago

DSC_0590
Харків’янам роздали листівки з інформацією про туберкульоз

24 березня понад 100 років тому світ вперше дізнався про туберкульоз. Відкриття збудника захворювання зробив талановитий вчений Роберт Кох, за що згодом отримав Нобелівську премію в галузі медицини.

Туберкульоз – одне з найнебезпечніших захворювань і, за даними Всесвітньої організації здоров’я, є однією з основних інфекційних причин смертності у світі. І хоча завдяки науковим проривам і появі нових лікарських препаратів за останні 25 років смертність від туберкульозу скоротилася майже на 50%, для багатьох країн із середнім та низьким рівнем доходу (до яких відноситься і Україна) це захворювання становить серйозну небезпеку.

Основним способом боротьби з туберкульозом є його профілактика. Адже, як кажуть, «легше захиститися, ніж лікувати». Тому 24 березня, в Міжнародний день боротьби з туберкульозом співробітники Харківського благодійного фонду «Благо» вирішили нагадати харків’янам про небезпеку цього захворювання і необхідності вміти захистити себе від інфікування. В рамках інформаційної акції соціальні працівники фонду роздали перехожим буклети та листівки з інформацією про туберкульоз, способах передачі та методах його профілактики. Крім того, співробітники проекту роздавали скринінгові анкети, пояснюючи як можна проскрінінговувати себе і куди при необхідності звернутися.

Акція стала можливою завдяки підтримці Міжнародного Альянсу громадського здоров’я та мала великий успіх! Харків’яни проявили жвавий інтерес до проблеми захворювання на туберкульоз. Деякі перехожі брали буклети не тільки для себе, але й для своїх знайомих, щоб захистити своїх близьких, адже «попереджений – значить озброєний!».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я