Як FUNdraiser об’єднує молодь та допомагає у втіленні соціальних ініціатив

12 червня стартувало навчання на платформі FUNdraiser, яку створено ГО «Міжнародна агенція змін» за сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із ...

media hub action
Як FUNdraiser об’єднує молодь та допомагає у втіленні соціальних ініціатив

12 червня стартувало навчання на платформі FUNdraiser, яку створено ГО «Міжнародна агенція змін» за сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Завдяки FUNdraiser молодь отримує унікальну можливість безкоштовно навчатися плануванню соціальних проєктів, фандрейзингу, комунікаціям та іншим важливим навичкам.

Навчання триває два місяці, майже половина якого вже минула. За цей час учасники пройшли сім навчальних модулів і навчилися багато чому цікавому. Щоб розкрити, як усе відбувається, своїми враженнями поділяться учасники команди Media Hub Action – Ольга Дубкова та Михайло Ванєєв. 

Команда Media Hub Action складається з Ольги Дубкової, Михайла Ванєєва, Олександра Малтиста та Єлизавети Козаченко. Усі вони мають багатий досвід у соціальних ініціативах і об’єдналися завдяки платформі FUNdraiser. 

 

Media Hub Action прагне створити медіа-спільноту в Першотравенську та згуртувати молодь навколо неї. Також не можна не згадати, що нині містечко стало прихистком для сотень внутрішньо переміщених осіб. Тому команда проєкту допомагатиме їм із інтеграцією у громаду.

Зараз команда хабу посідає перше місце серед учасників фандрайзингового челенджу. Михайло розповів нам, що секрет успіху команди полягає у бездоганній командній роботі та відкритій, злагодженій комунікації. Це допомагає їм досягати дійсно гарних результатів. 

Також кожен учасник команди має свою роль. Це дозволяє кожному поглиблюватися у теми, пов’язані з безпосередньою діяльністю. Наприклад, Ольга займається стратегічним плануванням проєктів та вподобала модуль про фандрейзингові стратегії. Цей урок не лише знайомив із видами фандрейзингових стратегій, а й допомагав визначити стратегічні цілі, проаналізувати контекст, свої можливості, перспективи та вірогідні ризики у впровадженні кампанії зі збору коштів і ресурсів. 

«Не бійтеся викликів та нових можливостей. Навчання на платформі дає багато цінних знань, які можна застосувати у різних сферах життя», – ділиться своїми враженнями Ольга.

Сподіваємось ця історія надихнула тебе та додала наснаги для реалізації ідей! Якщо тобі цікаво почути більше про досвід команди медіа-хабу “Action”, дивись запис прямого ефіру в Instagram.

 

Платформу «FUNdraiser» створено ГО «Міжнародна агенція змін» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зараз її діяльність підтримує Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Під час презентації книги «Примарна ясність» обговорили актуальні проблеми колишніх цивільних полонених та стереотипи щодо компенсацій

11 молодіжних центрів приєдналися до проєкту #МолодьТуТ програми USAID «Мріємо та діємо»

Безоплатна правова та психологічна допомога для мешканців у Широківській громаді

На Київщині Калинівська громада долучилась до роботи над Статутом громади

Табір підприємництва для креативної молоді: у Чернівцях визначили найкращі бізнес-ідеї

Запущено інформаційну платформу "Повертайся додому"