Представники 16 організацій пройшли навчання у “Школі громадських ініціатив”
У Львові 20 - 23 липня відбулася “Школа громадських ініціатив”, яку провела Спілка “Громадські ініціативи України” в рамках проєкту "Інституційний розвиток громадських організацій у ...
У Львові 20 – 23 липня відбулася “Школа громадських ініціатив”, яку провела Спілка “Громадські ініціативи України” в рамках проєкту “Інституційний розвиток громадських організацій у територіальних громадах України”.
У заході взяли участь 16 організацій з невеликих громад з різних куточків країни, які сьогодні працюють не лише для своїх цільових аудиторій, але і думають як стати ще кращими і ефективнішими.
Теми навчальних сесій, які були розглянуті під час навчання:
- Командотворення та залучення волонтерів до діяльності організації
- Ефективна комунікація та висвітлення діяльності ГО
- Пошук ресурсів для роботи ГО: фандрайзинг, грантова діяльність, донати. Написання грантових заявок
Спілка під час навчань намагається дати більше учасникам заходів, тому крім тренінгової частини, залучає яскравих спікерів для формування смислових та візійних сенсів.
Вечірнім гостем на “Школі громадських ініціатив” 21 липня став Василь Полуйко – виконавчий директор Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ).
Василь Полуйко поділився основоположними засадами розвитку громад та залучення жителів до участі в процесах змін в громаді. Разом з учасниками визначали роль і місце громадських організацій в сьогоднішній Україні та діяльності на локальному рівні.
Додамо, що в межах проєкту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED) заплановано підвищувати ефективність діяльності роботи 16 громадських організацій з різних областей України.
Протягом року ментори та тренери Спілки “Громадські ініціативи України” проведуть системну роботу з посилення організаційного розвитку відібраних організацій через навчання, сесії з обміну досвідом, планування, індивідуальні консультації. Також організації матимуть можливість отримати міні-грант для реалізації невеликої ініціативи на місцевому рівні.