У Володимирі голови та члени правління ОСББ навчалися впровадження відновлювальних джерел енергії

У Володимирі триває проєкт з впровадження альтернативної енергетики в житловому секторі громади. Голови та члени правління ОСББ, які зголосилися до участі в проєкті, наприкінці липня пройшли ...

Енергоефективність та зелена енергетика в житловому секторі
У Володимирі голови та члени правління ОСББ навчалися впровадження відновлювальних джерел енергії

У Володимирі триває проєкт з впровадження альтернативної енергетики в житловому секторі громади. Голови та члени правління ОСББ, які зголосилися до участі в проєкті, наприкінці липня пройшли одноденне навчання з впровадження відновлювальних джерел енергії в багатоквартирних будинках.

Волод 2

Експерти проєкту «Енергоефективність та зелена енергетика у житловому секторі» розповіли про різноманітні можливості «зелених» рішень. Зокрема, обговорили плюси та мінуси встановлення теплових насосів, теплових колекторів і сонячних електростанцій. Обговорили питання контролю споживання енергоресурсів і різні варіанти підвищення енергоефективності.

«Наша мета – створити в громаді передумови для використання саме зеленої енергетики і поступове заміщення традиційних джерел альтернативними. В час війни стоїть питання не лише в економному використанні наявних енергоресурсів, а в їхній наявності», – розповів координатор проєкту Петро Лавринюк.

За підсумком цього навчання організатори провели анкетування учасників щодо технічних можливостей впровадження заходів зеленої енергетики в їхніх будинках. Таким чином, експерти проєкту на основі анкет складуть перелік заходів, котрі можливо впровадити для кожного опитаного ОСББ.

Волод 1

Експерти впродовж всього шляху супроводжуватимуть учасників і надаватимуть їм фахові консультації. Для двох найбільш зацікавлених ОСББ буде розроблена повна проєктна документація на впровадження заходів альтернативної енергії.

«Головною умовою буде те, щоб вони прийняли попереднє рішення про впровадження цих заходів. Також їм буде надана допомога в пошуку фінансування та підготовці заявок», – пояснив координатор проєкту.

Раніше таке навчання провели для представників ОСББ Луцька.

Цей матеріал створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його  зміст є виключно відповідальністю ГО “Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН” і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку