ГО “Дівчата” відкриває тендер на проведення ремонтних робіт у Вінницькій області
ЗАВЕРШЕНО
У рамках проєкту “Підтримка ВПО в Україні” шукаємо підрядника для проведення ремонтно-будівельних робот у Вінницькій області, м. Вінниця, вул. Івана Мазепи, 12.
Вимоги до надавача робіт:
- Учасник торгів повинен бути суб’єктом підприємницької діяльності, мати досвід роботи у сфері будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів та мати право на здійснення відповідного виду діяльності, передбаченого законодавством України;
- Учасник має надати гарантію мінімум один рік – на роботи визначені тендером. На матеріали та обладнання згідно сертифікатів якості та паспортів виробників.
Обов’язковий перелік документів:
- Належним чином підписана ТЕНДЕРНА ФОРМА (у довільній формі, у форматі PDF з підписом та печаткою (за наявності) (див. Додаток А. Тендерна пропозиція )
- Заповнена проєктна кошторисна документація відповідно до Технічне завдання_Ремонтно-будівельні роботи в Вінницькій області, м. Вінниця, вул. Івана Мазепи, 12. (у довільній формі, у форматі PDF з підписом та печаткою (за наявності)
- Портфоліо та/або посилання на сайт.
- Інформаційна довідка про досвід ведення подібних робіт.
- Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємці).
- Копія свідоцтва про реєстрацію платника єдиного податку.
Із повним переліком документів, необхідних для подання заявки на тендер та іншими деталями можна ознайомитись за посиланням: Запрошення до участі у тендері № 40. Ремонтно-будівельні роботи в Вінницькій області, м. Вінниця, вул. Івана Мазепи, 12.
Запрошуємо надсилати тендерні заявки на електронну пошту [email protected] до 07 серпня 2023 року.