Добросусідський міжпоколіннєвий діалог 2023

В Україні та Польщі команди тренерів продовжили роботу з різновіковими групами в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог».Цього року до проєкту долучилися групи з Жовківської громади ...

plakat ukraina nazwa
Добросусідський міжпоколіннєвий діалог 2023

В Україні та Польщі команди тренерів продовжили роботу з різновіковими групами в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог».

Цього року до проєкту долучилися групи з Жовківської громади Львівської області та Золотниківської громади Тернопільської області, які пройшли ряд інтенсивних тренінгів щодо лідерства, планування діяльності, власного розвитку, анімації культури, тощо. Учасниками проєкту стали молодь віком 15-22 роки та старші 60 років сформувавши різновікові групи. 

329949695_492050406458613_2327233645531586335_nТетяна Яцків під час тренінгу в Золотниківській громаді.

 Робота тренерів полягала не лише у навчанні учасників, а й у підготовці до виконання проєктів та ініціатив у різновікових групах. Оскільки існує тенденція до старіння суспільства, особливо молоді потрібно вміти не боятися проявити себе в середовищі з старшими людьми, вміти відстояти свою думку та організувати і звершити поставлене перед кожним завдання. Старшим також важливим є розуміти потреби молоді та вміти поводитися в середовищі. Досягнення завдань формується шляхом розподілу обов’язків, розуміння відповідальності за посталене перед кожним завдання.

Та напевно найважчим є розкриття вмінь кожного учасника групи. Це спробували виявити шляхом участі в практичних навчаннях-майстерках та у ігровій формі.

325270102_584445550181982_7465253164991013067_n

Богдан Зелений під час формування стратегії роботи групи Жовківської громади.

 Важливим для сталого функціонування кожної структури є розуміння її мети існування та сформований план діяльності відповідно до місцевих особливостей, який включає заходи, що проводяться у громаді, зокрема Молодіжними радами і до яких можуть долучатися учасники групи.

Навички отримані під час тренінгових заходів повинні підготувати учасників до майбутньої волонтерської громадської діяльності, вміння співпрацювати з особами різного віку.

Після проходження навчань у сфері громадської освіти та культурної анімації, особистої мотивації та роботи в командах кожна група реалізувала громадські ініціативи про що розповімо згодом.

За ходом реалізації заходів міжнародної ініціативи можна слідкувати на сторінках програми в соціальних мережах:

українською – https://www.facebook.com/DobrosusidskyDialog

та польською – https://www.facebook.com/dobrosasiedzkidialogmiedzypokoleniowy

Нагадаємо, що активності відбувалися в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог», що реалізують Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja у Польщі та ГО «Центр громадської адвокатури» в Україні.

Проєкт «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог» реалізується в рамках програми Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy фінансованої з Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

#AktywniObywateleDotacje #ЦГА #KreAdukacja


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я