Експерт_ка з розробки контенту для професійної платформи з неінфекційних захворювань
ЗАВЕРШЕНО
Технічне завдання
Вступ
Проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» спрямований на те, щоб знизити передчасну смертність та підвищити тривалість життя українців шляхом запровадження інтегрованих, мультидисциплінарних підходів та інтервенцій з профілактики НІЗ протягом усього життя людини. Компонент (напрям) 1 Проєкту має на меті посилити спроможність органів влади у сфері охорони здоров’я та створити сприятливе нормативно-правове середовище для профілактики та контролю НІЗ. Він включає низку активностей, серед яких посилення потенціалу фахівців з громадського здоров’я з національного та регіонального рівнів. Для цього проєкт працює над створенням різних навчальних матеріалів та інструментів.
Одним із таких інструментів має стати професійна платформа з НІЗ. Це веб-портал, на якому буде розміщено важливу доказову інформацію за основними напрямами у сфері НІЗ. Вона створюється для фахівців, які працюють у сфері громадського здоров’я, однак буде доступною також і для населення. Детальніше про платформу у концепції, що додається.
Експерт відповідатиме за розробку доказового контенту (текстів, матеріалів тощо) для платформи, відповідно до структури платформи, вказаної у концепції.
Місце надання послуг
Послуги за цим технічним завданням надаватимуться в Україні, у м. Києві, з можливістю дистанційного формату роботи.
Завдання
Експерт відповідатиме за виконання завдань, пов’язаних із розробкою текстів та матеріалів для платформи за такими основними блоками:
- Типи НІЗ;
- Фактори ризику НІЗ;
- Профілактика НІЗ у сфері здоров’я;
- Опис політик та нормативних документів у сфері НІЗ в Україні та у світі; приклади запровадження успішних політичних рішень в інших країнах (історії успіху інших країн);
- Опис наявних досліджень у сфері НІЗ;
- Профілактика НІЗ у сфері охорони здоров’я;
- Перелік навчальних курсів з НІЗ, доступних українською мовою (окрім тих, що розміщені на освітній платформі ЦГЗ);
- Інші матеріали за потреби.
Для цього експерт:
- проводить «кабінетне дослідження» та збирає запитану інформацію за вказаними вище напрямами;
- аналізує зібрану інформацію та описує її у форматі та відповідно до структури, погодженої з координатором проєкту;
- готує переліки начальних курсів та досліджень з описами; списки рекомендованої літератури та матеріалів за описаними вище напрямами;
- бере участь у робочих зустрічах проєкту з розробки професійної платформи;
- доопрацьовує розроблені тексти та матеріали у випадку, якщо наявні коментарі чи зауваження від інших експертів та фахівців проєкту.
Кваліфікація
Експерт повинен мати такі знання та навички:
- Вища освіта за напрямом громадське здоров’я/ медицина/ епідеміологія/ журналістика/ менеджмент/ державне адміністрування тощо.
- Щонайменше 5 років досвіду роботи у відповідній сфері: громадське здоров’я/ охорона здоров’я/ епідеміологія та інші.
- Досвід написання професійних текстів на теми громадського здоров’я. Досвід у написанні статей, підготовці матеріалів за темою НІЗ буде перевагою.
- Гарні аналітичні здібності та вміння опрацьовувати великі об’єми інформації та даних.
- Володіння комп’ютером на рівні просунутого користувача.
- Вільне володіння українською мовою, знання англійської на рівні не нижче середнього.
Співпраця з проектним офісом та звітування
Експерт надаватиме послуги в межах впровадження компоненту (напряму) 1 проєкту у співпраці з координатором цього компоненту та іншими експертами, залученими до створення професійної платформи з НІЗ.
Часові рамки
Тексти та матеріали мають бути розроблені, фіналізовані та передані замовнику для завантаження на платформу до 29 лютого 2024 року.
Умови участі у конкурсі:
Для участі у конкурсі потрібно надіслати:
– лист зацікавленості,
– резюме,
– реєстраційні документи, якщо ви зареєстровані як фізична особа-підприємець.
Якщо ви зацікавлені взяти участь у конкурсі, будь ласка, до 10 січня 2024 року надішліть зазначені вище документи на електронну адресу: [email protected]
В разі виникнення питань можна звертатися до Катерина Римаренко, координатора з питань політик, [email protected].