Триває проєкт “Подолання наслідків повені на Півдні України”

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine за сприяння AWO International та за фінансової підтримки Aktion Deutschland Hilft реалізовують проєкт з ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ...

Додано:
Nastyak

IMAGE 2024-02-05 10:41:05
Триває проєкт “Подолання наслідків повені на Півдні України”

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine за сприяння AWO International та за фінансової підтримки Aktion Deutschland Hilft реалізовують проєкт з ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ГЕС “Подолання наслідків повені в Миколаївській та Херсонській областях, допомога домогосподарствам та об’єктам соціальної інфраструктури «Прибирання, дезінфекція, відновлювальні роботи, підготовка до зими».

IMAGE 2024-02-05 10:36:45

Проблемою залишається, що Миколаївська та Херсонська області, постраждалі від повені, є прифронтовими, це суттєво впливає на швидкість ліквідації наслідків. Значна кількість чоловіків та жінок перебувають на фронті, деякі сім’ї втратили рідних або мають людину з інвалідністю, а тому  часто потребують фізичної, кваліфікованої та матеріальної допомоги. 

Проєкт триватиме 10 місяців до вересня 2024 року та сприятиме відновленню інфраструктури постраждалих територій та відновленню навчання в закладах освіти для дітей громади, передбачає підтримку цивільного населення, допоможе громадянам ліквідувати наслідки паводка, підготуватися до зимового сезону та повернутися до своїх домівок.

IMAGE 2024-02-05 10:38:48

Поетапне відновлення отримають 192 домогосподарства, яким організатори, волонтери та спеціалізовані компанії допоможуть просушити приміщення, провести дезінфекцію, пест контроль, а частині учасників навіть виділять ресурси для проведення базових ліквідаційних робіт та будуть надавати спеціальну техніку в тимчасове користування безоплатно, щоб пришвидшувати ремонтні роботи. 

Також для ліквідації наслідків повені буде проведено комплекс дезінфекційно-ремонтних робіт у підвальних приміщеннях трьох соціальних об’єктів: шкіл та дитячого садочку у Миколаївській області, що сприятиме поновленню роботи закладів освіти, а громада матиме укриття. Дані укриття організатори забезпечать обігрівачами, термосами та ковдрами. 

IMAGE 2024-02-05 10:41:05

“Актуальність ліквідації повені лишається і зараз,  адже це здоров’я та життя наших співгромадян. Let’s do it Ukriane реалізовує гуманітарні, соціальні та екологічні проєкти на Півдні України, під час яких ми маємо змогу регулярно спілкуватися з цивільними громадянами. Влітку ситуація наслідків повені не була такою критичною, проте з настанням осені, люди почали скаржитися на підвищену вологість, сирість, плісняву у будинках, а також на появу мишей. Частина соціальних об’єктів в тому числі заклади дошкільної та загальної середньої освіти, не відновили свою роботу, оскільки сховища, які знаходяться в підвальних приміщеннях потребують проведення спеціалізованих ліквідаційних робіт. Дякуємо нашим партнерам AWO International та Aktion Deutschland Hilft, завдяки яким ми можемо реалізувати проєкт з подолання наслідків повені в Миколаївській та Херсонській областях” - зазначила Юлія Мархель, лідерка громадської організації “Let’s do it Ukraine”. 

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org та соціальних мережах www.instagram.com/letsdoitukraine/, www.facebook.com/letsdoitukraineeco .

IMAGE 2024-02-05 10:40:12

 

Довідково 

6 червня 2023 року сталася одна з найбільших техногенних катастроф у Європі – зруйнування дамби Каховської ГЕС. За супутниковими даними, протягом першого тижня після аварії забруднені річкові води простягнулися до р. Дунай, охопивши понад 7300 км2 північно-західного шельфу Чорного моря. У результаті, попри зниження рівня води у Дніпрі, було підтоплено 600 км2, у Херсонській області підтоплено 30 населених пунктів, у Миколаївській – ще 31

Величезна хвиля води з Каховського водосховища змивала все на своєму шляху – сміттєзвалища, каналізації,  кладовища, трупи тварин, небезпечні хімікати тощо. Ця забруднена вода кілька днів “стояла” у будинках. Вода зійшла, люди почали повертатися додому, проте нормально жити там вони так і не змогли, адже будинки не були належним чином просушені та продезінфіковані. 

AWO International була заснована в 1998 році як професійна асоціація співробітництва в галузі розвитку та гуманітарної діяльності в рамках німецької соціальної організації «Arbeiterwohlfahrt» (AWO). AWO International спирається на експертизу та великий досвід AWO у Німеччині. Протягом останніх 100 років AWO була невід’ємною частиною німецької соціальної держави. 

У тісній співпраці з національними неурядовими організаціями AWO International працює над тим, щоб незахищені люди могли стабільно покращити свої умови життя. У разі катастроф і кризових ситуацій AWO International бере участь у гуманітарній допомозі та відбудові.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Волонтери допомагають дітям із Солоницівської громади