Три можливості довгострокового волонтерства в Литві

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

волонтерства
Три можливості довгострокового волонтерства в Литві

Координуюча організація (та, яка координує роботу волонтерів/волонтерок на всіх локаціях):
ESTA Saltes European Voluntary Service Association «SALTES» заснована колишніми волонтерами EVS з метою підтримки та розвитку неформальної освіти та волонтерства на національному та міжнародному рівнях, а також надання молодим людям можливості для саморозвитку та професійного зростання через активну участь у неформальній діяльності. Організація працює над поширенням ідеї волонтерства та неформальної освіти, об’єднанням волонтерів, створенням волонтерських традицій у Литві, обміном кращими практиками роботи з молоддю на міжнародному рівні, підвищенням якості роботи з молоддю у сфері волонтерства, сприянням культурній співпраці та розвитку соціокультурних компетенцій.

Вакансії та їх організаційні контексти:

Це інноваційний навчальний заклад, спрямований на розвиток освіти, відповідної потребам дітей у 21 столітті. Наші компетентні викладачі, підтримані працівниками та студентами Академії Освіти VMU, базуються на світових інноваціях, створюючи навчальні програми. Волонтери активно взаємодіють з вчителями, сприяючи проведенню різних заходів у рамках STREAM. Вони допомагають підготувати уроки, налаштовувати навчальний матеріал та підтримують дітей під час навчальної діяльності. Волонтери також беруть участь у практичних наукових експериментах, будівельних проектах та інших STEM-завданнях. У деяких випадках вони надають індивідуальні чи групові заняття для дітей, які потребують додаткової підтримки.

STREAM (Science, Technology, Reading + WRiting, Engineering, Arts, and Mathematics) або STEM (Science, Technology, Engineering, and Mathematics) освіта це підхід до навчання, який акцентує увагу на інтеграції наукових дисциплін разом з технологіями, інженерією, мистецтвом та математикою. STREAM освіта додає мистецтво до STEM, наголошуючи на творчості та інноваціях. Вона стимулює учнів розвивати навички критичного мислення, спробувати різноманітні підходи до вирішення проблем та впроваджувати креативність в процес навчання.

Дві волонтерські посади доступні з березня 2024 по березень 2025.

2. Відкритий дитячий садок «Patirciu slenis»

Дитячий садок створений у 2016 році, в ньому навчаються діти віком від 1 до 7 років. Дитячий садок пропонує щоденні заняття для дітей, а також різноманітні заходи, акції, майстер-класи. Волонтер допомагатиме вихователям дитсадків проводити різні заходи для дітей, організовувати заходи, майстер-класи тощо. Дитячий садок заснований на вальдорфській педагогіці, тому більшість заходів відбувається на свіжому повітрі. Волонтери також матимуть простір для реалізації своїх ідей, проектів, заходів.

Вальдорфська педагогіка – це освітня концепція, розроблена німецьким філософом та педагогом Рудольфом Штайнером у початку 20 століття. Цей підхід покладає особливий акцент на розвиток дитячої індивідуальності та творчості. Основні принципи вальдорфської освіти включають:

  1. Індивідуальний розвиток: Вальдорфська педагогіка відстоює ідею, що кожна дитина унікальна і має свій власний темп розвитку. Навчання побудоване з урахуванням індивідуальних потреб кожного учня.
  2. Інтегрований підхід: Предмети вальдорфської школи вивчаються у зв’язку зі світовою культурою та природними процесами. Наприклад, математика може вивчатися через музику або мистецтво.
  3. Розвиток творчості: Учні вальдорфських шкіл стимулюються до творчості та самовираження через мистецтво, музику, рукоділля та інші форми творчої діяльності.
  4. Навчання без оцінювання: Вальдорфські школи часто відмовляються від традиційної системи оцінювання, замінюючи її описовою оцінкою розвитку дитини.
  5. Педагогіка емоційного і соціального розвитку: Освіта вальдорфської школи спрямована на розвиток емоційного і соціального інтелекту, а також на виховання толерантності та емпатії.

Дві волонтерські посади доступні з березня 2024 по березень 2025.

3. Вільнюська відкрита школа

Waldorf Open School – це недержавний навчальний заклад, створений батьками та вчителями на основі вальдорфської педагогіки. Вона є частиною великої спільноти вальдорфських шкіл по всьому світу. У Литві вона пропонує нетрадиційну освіту з урахуванням місцевих педагогічних традицій та культурних особливостей. Мета школи – розвивати творчих та впевнених у собі особистостей. Волонтери візьмуть участь у вальдорфських заходах та проектах, допомагаючи здійснювати навчальний процес та організовувати майстер-класи для дітей.

Одна волонтерські посада доступна з 15 березня 2024 по березень 2025.

Щоб подати заявку, надішліть CV (резюме) та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу – [email protected] до 19 лютого 2024 року.

***

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

  • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
  • Українське громадянство;
  • Хоча б базова англійська;
  • Наявний закордонний паспорт.

Умови для всіх волонтерів:

  • оплачений проїзд з місця проживання до місця волонтерства
  • кишенькові гроші бл. 120 євро/місяць;
  • близько 100 євро/місяць на харчування;
  • проїзний на локальний транспорт;
  • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
  • оплачене страхування;
  • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу.

***

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: [email protected]

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: [email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка бухгалтера

Public Health Expert Consultant / Експерт/ка-консультант/ка з охорони здоров'я

Mental Health Expert Consultant / Експерт/ка-консультант/ка з питань психічного здоров'я

Закупівля послуг психотерапевта/ки

Evaluation Team Lead (Consultant) / Керівник/ця групи з оцінювання

Вакансія: Third Party Monitoring (TPM) Officer, Ukraine Monitoring and Learning Support (UMLS) project