Презентація проєкту “Діалоги про війну”

Початок: 22.02.2024 о 16:00
Закінчення: 22.02.2024 о 17:00
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7), 4 поверх, Київ,
Місце: Музей історії міста Києва

Завершено

dialogy
Презентація проєкту “Діалоги про війну”

22 лютого о 16.00 до 10-ї річниці російсько-української війни відбудеться презентація четвертої серії освітнього проєкту “Діалоги про війну”, яка присвячена повномасштабному вторгненню РФ в Україну та відсічі агресії. 

“Діалоги про війну” – це освітній проєкт, який складається з чотирьох відео у форматі розмови учениці з ветеранами сучасної російсько-української війни. Також ці відео супроводжуються методичними рекомендаціями для вчителів щодо використання роликів в освітньому просторі.

Попередні відео з циклу “Діалогів” розкривали такі питання “Що таке війна?”, “Чому Росія прагне захопити Україну?”, “Що таке російсько-українська війна?”.

Спікери:

  • Володимир Тиліщак – в.о. Голови Українського інституту національної пам’яті
  • Максим Удовиченко – генеральний директор ДП “Центр захисту інформаційного простору України”;
  • Володимир Жемчугов – Герой України, ініціатор і координатор проєкту; 
  • Олена Охрімчук – начальниця Управління забезпечення реалізації політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті, співаторка сценарію та методичних рекомендацій проєкт;
  • Анастасія Гайдукевич Качуро – наукова співробітниця та кураторка виставкових проєктів Національного музею Революції Гідності.

Модеруватиме захід Ганна Байкєніч – завідувачка сектору методичної роботи Українського інституту національної пам’яті, співавторка сценарію та методичних рекомендацій, координаторка проєкту.

Для участі в заході необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.

Організатори проєкту: Український інститут національної пам’яті, Міністерство культури та інформаційної політики України,  ДП “Центр захисту інформаційного простору України”.
Партнери: Музей історії міста Києва, Національний музей Революції Гідності
Локація: м. Київ, Музей історії міста Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 7), 4 поверх

Джерело: Національний музей Революції Гідності.