В Одесі проводять опитування щодо потреб та бачення майбутнього дієвців культурно-креативного сектору міста

Почалася робота над “Дорожньою картою культурного розвитку Одеси”ГО “Пікселейтід Реалітіз” у партнерстві з Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської ...

Додано:
pixelatedrealities

Facebook post - 14
В Одесі проводять опитування щодо потреб та бачення майбутнього дієвців культурно-креативного сектору міста

Почалася робота над “Дорожньою картою культурного розвитку Одеси”

ГО “Пікселейтід Реалітіз” у партнерстві з Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради розповіли про початок роботи над «Дорожньою картою культурного розвитку Одеси», яка стане основою Стратегії культурного розвитку Одеси.

Наразі проводиться анкетування діячів та експертів культури. Організатори запрошують долучитися до опитування представників культури та креативних індустрій, туризму, міських інституцій, громадських організацій, бізнесів та митців. Результати опитування експертів будуть використані для створення документа «Дорожня карта культурного розвитку Одеси». Приймання відповідей завершиться 27 березня 2024 р.

Розроблена за підтримки Євросоюзу та за участю громадськості «Дорожня карта культурного розвитку Одеси» стане важливим інструментом культурної трансформації Одеси. Відповідаючи зараз на питання в анкеті, ви можете безпосередньо вплинути на майбутнє, щоб згодом реалізувати ваші плани та мрії. Чекаємо на ваші думки про сучасний стан та майбутнє культурної сфери Одеси. 

“Бенефіціарами проєкту є одеська громада та стейкхолдери культурних та креативних індустрій, що підкреслює його інклюзивний характер, –  каже головна координаторка проєкту Яна Бойцова. – Вже проведено дослідження культурних потреб жителів та їхніх уявлень про міський міф, результати яких стануть фундаментом для подальшої роботи над Дорожньою картою.”

“Дорожня карта обіцяє стати не лише стратегічним документом, а й інструментом культурної трансформації, що враховує потреби та бажання місцевих культурних та креативних спільнот, – зауважує Директор Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради Іван Ліптуга. – Вона покликана визначити шляхи розвитку і стати основою для оновлення культурної діяльності в Одесі, враховуючи глобальні та регіональні виклики.”

“Ми запрошуємо до спільнотворення Дорожньої карти експертів та представників культурно-креативних індустрій, – додає керівниця робочої групи “Дорожньої карти культурного розвитку Одеси” Лала Алескерова. – Активна участь через опитування та обговорення дозволить безпосередньо вплинути на формування майбутнього культурного ландшафту Одеси.”

Проєкт EU4Culture впроваджується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії за фінансуванням Європейського Союзу. Його мета – підтримати нестоличні міста у підготовці та впровадженні Стратегій Розвитку Культури, наслідуючи модель Культурних столиць Європи. Загалом, 70 міст з 5 країн Східного партнерства взяли участь у конкурсі заявок на участь в проєкті. Окрім Одеси від України в проєкті беруть участь Рівне та Вінниця.

Проєкт “Підтримка реалізації Стратегії культурного розвитку Одеси” координується ГО “Пікселейтід Реалітіз” у партнерстві з Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради, фінансується ЄС в рамках проєкту EU4Culture, що реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії.

Про ГО “Пікселейтід Реалітіз”

Засновані як НГО в Одесі у 2016 році. Місія ГО — удосконалити методи збереження культурної спадщини з використанням цифрових технологій. Команда Піксельованих Реальностей брала участь у створенні 6 бронзово полімерних мініатюр відомих одеських пам’яток (Оперний театр, археологічний музей, Воронцовська колонада та палац, та інші), проводила спільно з партнерами Фестиваль одеських дворів та Школу культури сусідства, Дуже цифрові резиденції та виставку, з 2022 року започаткувала Музей української Перемоги, що збирає у 3D історичну спадщину російсько-української війни у форматі воєнної документалістики.

Контакти:

Для детальної інформації та участі у проєкті звертайтеся до робочої групи проєкту: 

[email protected]

Для співпраці медіа:

[email protected] 

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Великоберезнянська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Балтська громада розпочала роботу над стратегією розвитку: результати установчого засідання

Відбулася установча зустріч із розроблення змін до стратегії розвитку Вишнівської сільської територіальної громади

У Херсоні відкрили новий центр психосоціальної підтримки

Добрянська громада формує свій соціально-економічний профіль

Як проходить процес відбудови/відновлення в Запорізькій області