У Золотниківській громаді на Тернопільщині створюють «Школи майбутнього»

У Золотниківській громаді на Тернопільщині створюють «Школи майбутнього», а Програма USAID DOBRE надає для цієї мети допомогу на понад 2,6 мільйона гривень.У громаді запланували створити 8 освітніх ...

photo_2024-04-04_09-26-54
У Золотниківській громаді на Тернопільщині створюють «Школи майбутнього»

У Золотниківській громаді на Тернопільщині створюють «Школи майбутнього», а Програма USAID DOBRE надає для цієї мети допомогу на понад 2,6 мільйона гривень.

У громаді запланували створити 8 освітніх просторів у двох місцевих школах у межах проєкту вдосконалення освітньої послуги. Тутешні класи математики, історії, англійської та української мов і літератури стануть комфортними осередками отримання знань за допомогою сучасних технологій.

photo_2024-03-28_13-15-42

Громада власними силами освіжила ремонт у приміщеннях майбутніх просторів, а Програма USAID DOBRE вже доставила сюди комфортні шкільні меблі для учнів та вчителів, зокрема антисколіозні стільці для школярів. 

Невдовзі у кожну школу прибуде мультимедійне обладнання: інтерактивні дошки, ноутбуки, планшети, проєктори, а також інтерактивні плазмові панелі, навушники та спеціальні окуляри для проведення віртуальних уроків. 

photo_2024-04-01_16-49-23У Золотниківській школі за партами нових класів навчатимуться 102 учні, а в школі села Вишнівчик – 114 школярів. 

Раніше в школах громади використовували застаріле обладнання та багаторічної давності меблі. Освітяни визнавали, що відсутність сучасної техніки не дозволяла вчителям застосовувати новітні методи викладання. 

У Золотниківській громаді очікують, що після запуску освітніх просторів «Школа майбутнього» в учнів покращиться засвоєння навчального матеріалу та суттєво підвищаться результати навчання. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я