Презентовано безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”

Центр “ЮрФем: освіта” та Sebto Media/Себто Медіа презентують безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”, який можна пройти на навчальній платформі.Цей відеокурс ...

438098459_479743237774419_5056776427100465616_n
Презентовано безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”
Центр “ЮрФем: освіта” та Sebto Media/Себто Медіа презентують безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”, який можна пройти на навчальній платформі.

Цей відеокурс буде цікавий фахівцям/чиням з управління персоналом, а також усім, хто прагне зробити свою роботу більш гендерно чутливою, безбарʼєрною і, в першу чергу, безпечною для кожного й кожної в колективі.

Курс охоплює, зокрема, такі теми: інклюзія та різноманіття, дискримінація, чутлива комунікація, сексуальні домагання на робочому місці, домашнє насильство та політики й дружній до сім’ї бізнес.

Експертки: Дарина Заржицька, Марта Павлишин, Олена Огоновська, Юлія Нікітіна та Саша Чучко.

Дізнатись деталі та пройти відеокурс можна тут: https://jurfemosvita.com/courses/gendercorpcult/

Цей відеокурс створено громадською організацією “Освітній центр з прав людини у Львові” у партнерстві з громадською організацією “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”” в межах проєкту “Гендерне насильство на противагу економічному процвітанню”. Створення цього курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО “Освітній центр з прав людини у Львові” в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка України”. Зміст цього відео є відповідальністю ГО “Освітній центр з прав людини у Львові” та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.
 
Джерело: ЮрФем


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Чи потягне бюджет Запоріжжя «підземні школи»?

Порятунок життя найменших в Гадячі

Центр АХАЛАР організовує програму для тренерів, психологів та фасилітаторів

Мотивація та компетентність: як молоді готуватися до ведення власного соціального бізнесу

Проєкт «Відновлення через соціальне підприємництво» - практична відповідь на запит сучасної української молоді

Фінальна добірка вакансій 2024-го року для фахівців третього сектору