Тендер із закупівлі послуг грандменеджера

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NGO AER

6a3eb91b9395a7c93f93f395f7f7b42f
Тендер із закупівлі послуг грандменеджера

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг грандменеджеру 

ГО «Агентство економічного розвитку» (далі – Організатор) в межах грантового проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Миколаївській області: Баштанська, Вознесенська, Галицинівська та Снігурівська ТГ» (Угода про надання субгранту № DOBRE2-SA-24-9-AED від 15.01.2024 р.), що фінансується за рахунок коштів USAID, угода про співпрацю № AID-121-A-16-00007 «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» у Україні  (далі – Послуги), оголошує відкритий тендер на закупівлю  послуг грандменеджеру ,які будуть надаватись у межах Миколаївській області.   

Дата оголошення про тендер: 21.05.2024 р. 

Термін подання тендерних пропозицій: до 10.00 28.05.2024 р. 

Короткий опис послуг грандменеджеру, що оголошуються на тендері 

Послуги грандменеджера, протягом дії проєкту, а саме 12 місяців до 14.06.2025 року. 

 

з/п 

Найменування  послуг 

 

Оголошення конкурсу мінігрантів ОГС та супровід активності надання підтримки органам місцевого самоврядування у запровадженні, оновленні, відновленні молодіжної роботи в ТГ, підготовка умов, публікація оголошення.   

 

Опрацювання заявки від громади у запровадженні, оновленні, відновленні молодіжної роботи в ТГ.  

 

Консультування учасників з питань подання заявок    

 

Збір/реєстрація грантових заявок і підготовка до оцінки  

 

Формування та організація роботи оціночного комітету  

 

Укладання угод з грантерами, проведення установчих зустрічей    

Надання консультацій з питань реалізації проєктів    

 

 

Надання консультацій з питань реалізації проєктів    

 

Опрацювання запитів на внесення змін до проєктів    

 

Здійснення моніторингових візитів, перевірка звітності 

 

Строк надання послуг: протягом дії договору. – до 14.06.2025 р.  

Вимоги до грандменеджеру – Учасника тендеру 

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності та фізичні особи, належним чином зареєстровані відповідно до законодавства України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір про надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт)  

Учасник тендеру надає організатору наступні документи (кваліфікаційні вимоги): 

  1. Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію та КВЕД;
  2. Копія документа, що підтверджує податковий статус;
  3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток А, додається);
  4. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.);
  5. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні послуги, тощо);
  6. Резюме.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій: 

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
  3. Якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу Організатора: [email protected] та [email protected] до 10.00 28.05.2024 року. з темою листа «Відкритий тендер на послуги грандменеджеру» 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. 

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару. 

Всі тендерні пропозиції, отримані Організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10.00 28.05.2024 року, розгляду не підлягатимуть. 

Визначення переможця тендеру, відбудеться Організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 31.05.2024 року

Результати тендеру будуть повідомлені Організатором Учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Додаткові застереження 

 Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що Організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що Організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що Організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. 

Переможець відкритого тендеру дає згоду на підписання затвердженої форми Договору Організатора, яка наведена у Додатку В 

Контактна особа: Вікторія Савчук тел. +38(066)-504-30-06  

E-mail:[email protected] 

Кабаненко Олена тел.  +38(098)-229-25-25 

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Відбір надавача послуг із проживання, харчування та оренди конференц-залу для проведення заходу

Відкритий конкурс на закупівлю закупівлю меблів, комп’ютерної техніки та офісного обладнання

Відкритий тендер на комплектацію та оснащення місць тимчасового перебування громадян (вікна, двері, меблі, техніка, тощо)

Тендер на послуги розробки системи фінансової стійкості та фандрейзингу

Тендер на закупівлю послуг з розробки та впровадження ефективної системи моніторингу та оцінки

Тендер на закупівлю послуг з оптимізації сайту