Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»
ЗАВЕРШЕНО
Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ», в пошуках методиста, що буде координувати роботу розробників навчальних матеріалів з напряму “Історія України” для програми надолуження освітніх втрат для середньої школи.
Програма надолуження («Catch Up») освітніх втрат для середньої школи – один із компонентів «Мріємо та діємо», який має на меті реалізувати комплекс заходів для подолання освітніх втрат через відставання в навчанні, що було спричинене війною, неможливістю ефективного навчання через відключення світла, повітряні тривоги тощо. В результаті буде сформована програма надолуження, покликана заповнити прогалини в навчанні учнів з предмету історія України. Програма розрахована на учнів, які пропустили від кількох місяців до одного року навчання.
Запрошуємо приєднатись до нашої команди методиста, що буде координувати роботу розробників матеріалів з напрямку «Історія України».
Основні завдання:
- Розробка навчально-методичного плану з надолуження освітніх втрат з предмету «Історія України» для 6,7,8 та 9 класів, (документ (5-10 сторінок), що слугуватиме вчителям(-кам) основним для подальшого викладання програми надолуження з історії України для 6,7,8 та 9 класів);
- Розробка робочого плану написання планів-конспектів уроків та контроль за його виконанням, розподіл навантаження між розробниками;
- Координація роботи команди розробників зі створення планів-конспектів уроків з предмету «Історія України» для 6,7,8 та 9 класів (навчальна програма по 20 модулів (уроків по 60 хвилин) відповідного класу, загалом – 80 модулів та діагностичні тести) та долучення до розробки уроків;
- Розробка концепції викладання та основних рекомендацій для надолуження освітніх втрат з предмету «Історія України» за розробленим посібником для 6,7,8 та 9 класів (документ 30-40 сторінок);
- Забезпечення перевірки та відповідності навчальних планів вимогам та стандартам, що їх висуває Міністерство освіти та науки України до навчальних матеріалів; відсутність у курикулумі плагіату з інших джерел, а також використання матеріалів, що належать іншим авторам(-кам) без посилання на оригінальний текст.
Вимоги:
- Наявність досвіду розробки навчально-методичних матеріалів з історії України;
- Наявність досвіду розробки планів-конспектів уроків з історії України;
- Розуміння різниці сприйняття навчальних матеріалів/інформації учнями за віком;
- Наявність відкритого ФОП 3 групи, або готовність його відкрити;
- ВАЖЛИВО! До участі в відборі не допускаються кандидати внесені до міжнародних санкційних списків SAM, OFAC, UN.
Орієнтовні строки роботи: червень 2024 – вересень 2025
Заявка має включати:
- Резюме з бажаним рівнем винагороди;
- Мотиваційний лист;
- Для ФОП (за наявності):
- Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи;
- Витяг з реєстру платників єдиного податку;
- Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.
Критерії відбору:
- Досвід роботи в сфері;
- Професійні навички та кваліфікація;
- Вартість послуг.
Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 20:00 год 19 червня 2024 р.
Резюме з бажаним рівнем заробітної плати, мотиваційний лист та скан-пакет вищезазначених документів надсилайте електронною поштою на [email protected] з темою листа: «Конкурс. Методист з Історії України».
У випадку запитань стосовно конкурсу прохання адресувати їх на електронну пошту [email protected] та/або за телефоном +380688098900.
Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» – освітня фундація, яка займається формуванням соціального інтелекту, творчих та підприємницьких навичок у дітей та молоді України.
Наша мета – допомогти поколінню Перемоги – дітям та молоді, яка зростає в умовах війни та вже бере участь у допомозі ЗСУ, відновити свої громади та відбудувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього ми працюємо зі школярами, з молоддю, зі вчителями задля того, щоб нести наші цінності через них.