Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися?Розібратися з цим активістам допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія ...
Додано:
Viktor Tarasov
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися?
Розібратися з цим активістам допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Кожен день працюючи в умовах постійного навантаження та напруження, важко знаходити баланс між роботою та особистим життям, собою, тому варто розуміти наслідки, до яких може призвести цей виклик.
Працівники та волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини особливо звернули увагу на протидію стресовим ситуаціям та власну поведінку під впливом стресу.
Під час спільної роботи активісти дізналися більше про причини виникнення стресу, його позитивну та негативну дію на людину як біологічну та соціальну істоту, фактори, які зумовлюють перебіг стресової ситуації, а також стратегії подолання стресу.
Протягом групової та індивідуальної роботи виконували корисні та ефективні вправи, що допомагали у покращенні командної роботи та пізнанні одне одного. Разом шукали дієві методи подолання стресу, визначали ознаки роботи з професійним вигоранням та як виробити в собі стресостійкість, адже висока стресостійкість – запорука спокійного та щасливого життя.
Завдяки тренінгу учасники змогли покращити самопізнання, командну працездатність та створити здорове робоче середовище із запобіганням професійному вигоранню.
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” реалізується ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини” в межах програми “Спроможні та сильні”, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.