У Донецькій області з’явиться нове українське радіо

Регіональна філія Національної телекомпанії України 1 липня запускає радіостанцію «Голос Донбасу», - повідомляє  Державний комітет телебачення і радіомовлення. Обласне радіо на Донеччині не працювало ...

радіо
У Донецькій області з’явиться нове українське радіо

Регіональна філія Національної телекомпанії України 1 липня запускає радіостанцію «Голос Донбасу», – повідомляє  Державний комітет телебачення і радіомовлення. Обласне радіо на Донеччині не працювало понад два роки, відтоді, як його потужності були захоплено бойовиками.

Через низку проблем до цього часу відновити мовлення не вдавалось, проте зараз спільні зусилля Держкомтелерадіо, Міністерства інформаційної політики та Національної телекомпанії України дали змогу довести справу до кінця.

«Головне те, що нарешті ми маємо змогу відновити радіомовлення. Так, не всі перепони подолано – одразу вийти на повноцінне FM-мовлення не вдається, і ми змушені починати на ультракоротких хвилях. Проте, ми сповнені оптимізму. Упевнений, що вже найближчим часом вся область зможе почути позивні «Голосу Донбасу» і в FM-діапазоні», – розповів виконавчий директор Донецької філії НТКУ Віктор Підлісний.

Радіостанція «Голос Донбасу» працюватиме в ефірі цілодобово. Вже з 1 липня на її хвилях можна буде почути свіжі новини від наших спецкорів з різних куточків області, які оновлюватимуться щогодини, інформаційно-аналітичні програми про життя в Донецькій області, бесіди з цікавими людьми, музичні програми і багато чого цікавого.

«Ми будемо робити радіо, корисне для людей всього Донбасу. Наш пріоритет – конструктивний позитивізм», – наголосив Віктор Підлісний.

Слухати оновлене обласне радіо першим часом можна буде на частоті 67,34 МГц, а також на сайті www.dotb.dn.ua.

Раніше відновило телевізійне мовлення обласне телебачення (тепер Донецька філія НТКУ). З 27 лютого 2015 року в ефірі Донецької області працює телеканал «До ТеБе».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду: дороговкази комплексного дослідження у громадах Івано-Франківщини

Під час презентації книги «Примарна ясність» обговорили актуальні проблеми колишніх цивільних полонених та стереотипи щодо компенсацій

11 молодіжних центрів приєдналися до проєкту #МолодьТуТ програми USAID «Мріємо та діємо»

Безоплатна правова та психологічна допомога для мешканців у Широківській громаді

На Київщині Калинівська громада долучилась до роботи над Статутом громади

Табір підприємництва для креативної молоді: у Чернівцях визначили найкращі бізнес-ідеї