Мін’юст заговорить англійською

Міністерство юстиції сьогодні презентувало онлайн-систему вивчення англійської мови «Lingva.Skills», завдяки якій усі працівники системи органів юстиції зможуть вивчити або покращити знання з ...

Мінюст
Мін’юст заговорить англійською

Міністерство юстиції сьогодні презентувало онлайн-систему вивчення англійської мови «Lingva.Skills», завдяки якій усі працівники системи органів юстиції зможуть вивчити або покращити знання з англійської мови. Про це сьогодні під час презентації повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, пілотний проект із вивчення англійської мови успішно було запущено у київському управлінні юстиції. Нині вже 54 співробітника столичного ГТУЮ пройшли цей курс. Після сьогоднішньої презентації до них зможуть долучитися ще понад 13 тис. працівників органів системи юстиції. Слід зазначити, що ця програма розроблялась громадськими організаціями на волонтерських засадах і жодних бюджетних коштів витрачено не було.

За словами Міністра юстиції України Павла Петренка: «У рік англійської мови в Україні Мінюст розпочинає масове навчання свої співробітників англійської сови. Це стало можливим завдяки реалізації інноваційного соціального проекту «LingvaSkills». Навчаючись по спеціально розробленій технології, державні службовці зможуть працювати з оригіналами міжнародних документів, у першу чергу, з законодавством Європейського Союзу, вільно спілкуватись зі своїми іноземними колегами, розширити свій світогляд, що дозволить покращити ефективність у своїй роботі. Тому знання англійської для співробітників Мін’юсту є вкрай важливим». 

У свою чергу Начальник Головного територіального управління юстиції в  м. Києві Станіслав Куценко зазначив: «Пілотний проект наразі реалізується на базі Головного територіального управління юстиції в м. Києві. На даний момент ми бачимо реальну зацікавленість та позитивний зворотній зв’язок від користувача, якими є співробітники Управління юстиції в м. Києві. Високий професійний рівень та набір відповідних навичок серед яких одним із найпріоритетніших є володіння англійською – є ключовим моментом «соціального ліфту», який я запроваджую в управлінні». 

Виконавчий директор Асоціації Інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав сказала: «Даний проект вже викликав ажіотаж: ми отримали багато заявок, як від регіональних представництв Мінюсту, так і від інших органів державної влади. Навіть є пропозиція підключити до цієї програми вчителів України, яким теж дуже потрібні навички володіння англійською мовою.» 

Віталій Зубков, представник Соціального Проекту «Академії Навичок» (skillsacademy.com), який є автором даної технології, підсумував: «Проект створений для глибокого, системного вивчення іноземних мов. Більшості людей здається, що мова – це слова і правила, і нібито  достатньо говорити слова, притримуватися правил, і все буде гаразд. Насправді, мова є набагато більш складним процесом, що його опановує підсвідоме. В основі курсу є звикання до активного використання структур іноземної мови, розвиток навичок слухання, пам’яті тощо. Наразі – це волонтерський проект і ми раді бути в нагоді Міністерству юстиції, іншим органам державної влади та державі в цілому для того, щоб вся Україна заговорила англійською!».

Джерело: minjust.gov.ua


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я