У місті Кременчук довіру вирощують в інкубаторі

З 01 листопада 2014 по 15 лютого 2015 р. у м. Кременчук (Полтавська область) реалізується проект «Інкубатор Довіри». Мета проекту: сприяти формуванню довіри між етнічними і соціальними групами ...

довіра
У місті Кременчук довіру вирощують в інкубаторі

З 01 листопада 2014 по 15 лютого 2015 р. у м. Кременчук (Полтавська область) реалізується проект «Інкубатор Довіри».

Мета проекту: сприяти формуванню довіри між етнічними і соціальними групами спільноти м. Кременчука шляхом створення комунікаційного майданчика через проведення циклу заходів з використанням інструментів творчості та фасилітації.

Проект реалізує громадська організація «Культурний діалог» у партнерстві з Літературним угрупуванням «СТАН» і управлінням культури та туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Фінансову підтримку проект «Інкубатор довіри» отримав як переможець конкурсу міні-проектів, який проводили Інститут з міжнародного співробітництва Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International) та Громадська організації «Інформаційно-дослідницький центр «Інтеграція і розвиток»» в рамках конкурсу міні-проектів проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці в превенції конфліктів», за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проектом «Інкубатор довіри» передбачено низку заходів:

• Інформаційну кампанію – прес-конференції, розміщення матеріалів у соціальних медіа, підготовка і розсилка прес-релізів, розміщення сіті-лайтів і білбордів на вулицях Кременчука.
• Проведення циклу обговорень (фасилітацій) за участі представників національних меншин, тимчасово переміщених осіб, громадських активістів, представників творчої інтелігенції, ЗМІ, влади та інших людей. Фасилітації дозволять дослідити цінності, інтереси і потреби представників цільових груп проекту у налагодженні діалогів і у взаємодії з оточуючими людьми.
• Круглий стіл за участі представників зацікавлених сторін і цільових груп проекту для обговорення і планування спільних культурних заходів у 2015 р.
• Зйомка міні-фільму.

За результатами проекту буде створено пересувну вуличну книгу «Улюблене місто різних людей». Вона уособлюватиме бачення різних учасників проекту щодо спільного мирного майбутнього громади м. Кременчука, яке будується на довірі, діалогах і взаємодії його мешканців.

Виконавці проекту запрошують всіх бажаючих до участі у проектних заходах.

Контактна особа: Валентина Крамаренко,
моб.: (050) 957-23-86, [email protected]

* * *

Проект «Інкубатор Довіри» здійснюється ГО «Культурний діалог» у партнерстві з МГО «СТАН» за сприяння управління культури та туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за фінансової підтримки Представництва Інституту з міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів DVV International в Україні та громадської організації «Інформаційно-дослідницький центр «Інтеграція і розвиток»» в рамках конкурсу міні-проектів проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці в превенції конфліктів», за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Мета проекту «Інкубатор Довіри»: сприяти формуванню довіри між етнічними і соціальними групами спільноти м. Кременчука шляхом створення комунікаційного майданчика через проведення циклу заходів з використанням інструментів творчості та фасилітації для налагодження діалогів та взаємодії представників цільових груп проекту та інших жителів міста.

Місія ГО «Культурний діалог» – розвиток гармонійного середовища через культурні інновації.

Докладніше.

Статья газета Програма Плюс №47 от 21.11.2014 Тираж 9000 шт (1).jpg
 

Статья газета Програма Плюс №48 от 28.11.2014 Тираж 9000 шт (1).jpg

Джерело : ГО “Культурний діалог”


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку