Адвокаційна поїздка українських мерів у США для підтримки зеленої енергетики України

Минулого тижня Razom We Stand та мери українських міст мали адвокаційну поїздку у США, щоб залучити інвестиції для відновлення енергетичної інфраструктури України. Делегація зустрілася з урядовцями ...

1
Адвокаційна поїздка українських мерів у США для підтримки зеленої енергетики України

Минулого тижня Razom We Stand та мери українських міст мали адвокаційну поїздку у США, щоб залучити інвестиції для відновлення енергетичної інфраструктури України. Делегація зустрілася з урядовцями США, фінансовими лідерами та з зацікавленими сторонами з корпоративного сектору, зосередившись на проектах відновлюваної енергетики.

Razom We Stand, USAID, Hooverla, ISE Group та Асоціація вугільних громад України представили “Інвестиційний каталог міст України“. У зустрічі прийняли участь представники таких міст:  Київ, Хмельницький, Краснокутськ, Маріуполь, Миколаїв, Вінниця, Тростянець та Васильків. Каталог пропонує проекти з енергоефективності для міської інфраструктури, що постраждала під час війни, адже в Україні лише у 18 містах є гаряче водопостачання, а стан інфраструктури погіршився на 80%.

Директор зі стратегії Razom We Stand Олександр Романишин зустрівся з представниками Міжнародної фінансової корпорації розвитку США (DFC), щоб обговорити інвестиції у відновлювану енергетику в Україні. Він зазначив, що Український фонд виділяє 20% свого другого компоненту на проекти зеленої енергетики.

Представники Razom We Stand та мери міст зустрілися з посадовцями США, зокрема з міським головою Вашингтона Кевіном Донахью. Було обговорено стратегії енергетичного переходу та проекти скорочення викидів парникових газів на 50% до 2032 року.

На конференції CSIS “Ведення бізнесу в Україні” було підкреслено, що інвестиції  в російське викопне паливо мають припинитися, а мобілізація капіталу у відновлювану енергетику в Україні є критично важливою.

На заході Ради захисту природних ресурсів (NRDC) сенатор Ед Маркі говорив про необхідність зосередитися на відновлюваних джерелах енергії для захисту клімату та енергетичної безпеки. Razom We Stand також провели зустріч з Карлом Б. Крессом з Агентства США з торгівлі та розвитку (USTDA), яке готове надавати гранти на інфраструктурні проекти в Україні.

Один з ключових проектів поїздки – презентація Філіпа Гільдебранда, віце-президента BlackRock, щодо створення “Ukraine Wealth Fund” на 2 мільярди євро. Цей фонд підтримує інфраструктуру, енергетику, виробництво та сільське господарство України.

Делегація також зустрілася з Exlm Bank, який підтримує проекти відновлюваної енергетики, зокрема ініціативи сонячних електростанцій, як, наприклад, проект в Анголі на 12 мільйонів доларів США.

Візит завершився сесіями з урядовцями, приватним сектором, аналітичними центрами та НГО для обговорення стратегії відмови від російського викопного палива та шляхів фінансування чистої енергетики в Україні.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона