Консультант(ка)
ЗАВЕРШЕНО
ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» оголошує конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників у 2 регіонах України (Херсонська та Кіровоградська області) для надання послуг в рамках реалізації Проєкту «REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров’я України»,
Назва організації: Громадська організація «Громадський Рух Віра, Надія, Любов»
Позиція в проєкті: Консультанти-соціальні працівники з ВІЛ у Херсонській та Кіровоградській областях України
Термін подачі заявок: 28 жовтня 2024 р., до 23:59 включно
Короткий опис проєкту REACH 95:
Мета проєкту: Прискорення зусиль України щодо досягнення контролю над епідемією ВІЛ до 2030 року шляхом покращення доступу до високоякісних послуг з ВІЛ-інфекції в закладах охорони здоров’я, шляхом оптимізації виявлення випадків, зв’язку з профілактикою та доглядом, а також підтримки децентралізації послуг з лікування.
Тривалість проєкту: 1 серпня 2023 року – 31 липня 2028 року
Географія проєкту: 16 регіонів України (підконтрольні Уряду України території)
Фінансування: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) Організації, що впроваджують проєкт: РАТН в партнерстві з:
- Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», Україна;
- Prevention Access Campaign (PAC), США;
- Єльський університет, США. Партнери проєкту:
- Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ);
- ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» (ЦГЗ МОЗ);
- Управління/Департаменти охорони здоров’я обласних державних адміністрацій;
- Центри з контролю та профілактики хвороб МОЗ України;
- державні заклади охорони здоров’я.
Стратегічний підхід:
ЯКЩО державні заклади охорони здоров’я сприймаються суспільством як безпечні місця, вільні від стигми та дискримінації, де надаються якісні послуги з ВІЛ,
ТО люди, які живуть з ВІЛ або знаходяться в групі ризику інфікування, користуватимуться послугами з ВІЛ у закладах охорони здоров’я; І ЯКЩО медичні працівники пропонуватимуть якісні послуги з тестування на ВІЛ, пов’язані з профілактикою та лікуванням,
ТОДІ більше людей, які живуть з ВІЛ, отримуватимуть лікування та будуть мати невизначальний рівень вірусного навантаження ВІЛ, чим запобігатимуть подальшій передачі ВІЛ. І Україна наблизиться до досягнення контролю над епідемією ВІЛ до 2030 року.
Завдання проєкту:
- Завдання 1:Підвищити ефективність використання різних моделей та якості впровадження послуг з тестування на ВІЛ для оптимізації пошуку нових випадків та покращення зв’язку з профілактикою та лікуванням в державних закладах охорони здоров’я.
- Завдання 2: Розширити якісні, людино-орієнтовані підходи до надання послуг з ВІЛ та зменшити стигматизацію та дискримінацію з боку медичних працівників стосовно людей, які живуть з ВІЛ.
- Завдання 3:Розвинути спроможність закладів охорони здоров’я первинного рівня надання медичної допомоги для надання повного спектру послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції.
Мета конкурсу: Відбір 2 консультантів в 2 регіонах України: Херсонська та Кіровоградська області, на надання послуг в рамках реалізації проєкту REACH 95.
Основні обов’язки на посаді:
- Координація надання послуг з догляду та підтримки клієнтам Проєкту в проєктному регіоні.
- Взаємодія та співпраця з проєктними закладами охорони здоров’я у сфері надання послуг з ВІЛ.
- Впровадження різних підходів до самотестування на ВІЛ в регіоні, зокрема через проєктні заклади охорони здоров’я.
- Співпраця з медичними фахівцями щодо розширення впровадження самотестування на ВІЛ.
- Отримання, передача тестів для самотестування на ВІЛ до проєктних закладів охорони здоров’я, наповнення автоматизованих автоматів тестами, надання та/або відправка тестів за запитами з платформ онлайн-замовлень, облік та звітування по тестам.
- Надання консультативних послуг клієнтам Проєкту щодо самотестування на ВІЛ.
- Надання консультативних послуг та перенаправлення до відповідних закладів охорони здоров’я осіб з високими ризиками інфікування ВІЛ з метою призначення та видачі препаратів для доконтактної профілактики ВІЛ.
- Надання консультативних послуг та перенаправлення до відповідних закладів охорони здоров’я осіб з позитивними результатами тестування на ВІЛ, у тому числі, самотестування на ВІЛ.
- Співпраця з медичними працівниками щодо консультування та перенаправлення осіб, які потребують проведення підтверджувальних досліджень щодо ВІЛ, призначення АРТ, послуг з догляду та підтримки, послуг з індексного тестування.
- Тісна співпраця та взаємодія з проєктним координатором, координатором з питань моніторингу та оцінки Проєкту REACH 95 щодо вирішення проєктних завдань та реалізації проєктних заходів на рівні області.
- Участь в розробці інформаційних матеріалів та маршрутів пацієнта щодо профілактики, діагностики, лікування, догляду та підтримки щодо ВІЛ на регіональному рівні.
- Адвокація проєктної діяльності на регіональному рівні.
- Проведення зустрічей з потенційними учасниками Проєкту, попередня оцінка щодо їх можливої участі у Проєкті та надання необхідної інформації з цього приводу.
- Реєстрація та включення клієнтів до Проєкту відповідно визначеним критеріям, згідно встановленого порядку.
- Допомога у перенаправленні клієнтів з позитивним результатом швидкого тесту на ВІЛ до співробітників неурядових організацій, які реалізують Проєкти державних програм з Догляду та підтримки (ДІП), служби СНІДу, сайтів АРТ тощо.
- Допомога в організації зустрічі з кейс-менеджером Проєкту ДІП, відстеження звернень клієнтів до Проєкту.
- Надання консультацій клієнтам Проєкту щодо профілактики ВІЛ, туберкульозу, лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів, безпечної сексуальної поведінки.
- Надання послуг з індексного тестування клієнтам Проєкту та перенаправлення їх партнерів до тестування на ВІЛ в заклади охорони здоров’я або видача тесту для самотестування на ВІЛ.
- Ознайомлення клієнтів з інформацією щодо всіх послуг ВІЛ, які надаються в регіоні в рамках Проєкту (виходячи з потреб клієнта).
- Організація та забезпечення діяльності відповідно до встановлених та наданих індикаторів Проєкту.
- Ведення первинної облікової документації наданих послуг, заповнення необхідних рекомендованих Проєктних форм.
- Забезпечення обліку Проєктної діяльності в базі даних Проєкту.
- Особиста участь у тренінгах, круглих столах та семінарах Проєкту моніторингових візитах, візитах з обміну досвідом, супервізіях тощо.
- Підтримка постійного зв’язку з медичними установами проєкту, працівниками державних програм ДІП.
- Збір та аналіз зворотного зв’язку від клієнтів.
- Участь у місцевих робочих зустрічах, збір та аналіз інформації, необхідної для успішної реалізації проєкту.
- Формування та надання планових та за запитом звітів.
Вимоги до кандидатів:
- Досвід роботи в сфері надання ВІЛ послуг НУО є обовʼязковим;
- Вміння працювати в команді, гарні навички комунікації, вміння налагоджувати контакти з членами команди та працівниками НУО, проєктними закладами охорони здоров’я;
- Вміння працювати над кількома завданнями одночасно, стресостійкість;
- Здібності до швидкого навчання та оволодіння новими навичками;
- Здібності до ефективної організації робочого часу, здатність дотримуватись термінів виконання завдань;
- Комунікабельність, ініціативність, акуратність, мотивація до професійного зростання;
- Вільне володіння українською (усною та письмовою мовою);
- Комп’ютерні навички: вміння працювати з Microsoft Word, Microsoft Excel.
Для участі в конкурсі:
Надішліть, будь ласка, своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на електронні адреси: [email protected] та [email protected] заначивши в темі листа: «Конкурс на консультанта в … області» (зазначивши Ваш регіон з 2).
Останній термін подання заявок: 28 жовтня 2024 р., 23:59 включно
Увага!
- Документи для участі у конкурсі, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
- На онлайн співбесіду буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційних листів.
- Переможець конкурсу буде повідомлений про його результати впродовж 14-ти днів від дати останнього терміну подання документів, що зазначений в оголошенні.
Бажаємо Вам успіху!
Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном:
+38 (098) 702-01-15