В Запорізькому районі понад 1000 підлітків отримали нові практичні знання

Протягом червня-жовтня 2024 року на вільній частині Запорізької області  впроваджувався освітньо-мотиваційний проект для молоді та підлітків “Табір мрій і нових можливостей”. Організатором даного ...

спортивно-оздоровче свято
В Запорізькому районі понад 1000 підлітків отримали нові практичні знання

Протягом червня-жовтня 2024 року на вільній частині Запорізької області  впроваджувався освітньо-мотиваційний проект для молоді та підлітків “Табір мрій і нових можливостей”. Організатором даного комплексу виступив ГО “Фонд розвитку можливостей” за підтримки БФ “Разом для України”.

Понад тисяча учнів та студентів ряду постраждалих тергромад взяли участь в освітньо-практичних та спортивно-оздоровчих активностях на базі партнерських укриттів й облаштованих закладів – проходили тренінги з особистісного та фінансового розвитку, опановували ази з першої долікарської та першої психологічної [само]допомоги, практикувалися в створенні корисних речей і написанні соціальних проектів, експериментували в творчості та кулінарії, волонтерили по місту й змагалися в спортивно-оздоровчих активностях. 

- Особисто я після ряду таких заходів визначилася зі своїми подальшими профорієнтацією та стилем життя – ділиться учасниця проекту Марина з Енергодару, – спільно з новими друзями та подругами ми вирішили відкрити власну невеличку майстерню прикрас в форматі соціального підприємництва, частина прибутку з якого піде на культурне озеленення пустирів по Запоріжжю. 

Всього протягом проекту відбулися 192 комплексні освітньо-практичні заходи, а також, додатково, 3 спортивно-оздоровчі змагання.”Найтоповішими” видами творчості в учасників проекту виявилися розпис імбирних пряників, створення брелоків і робота з деревом. 

- Основна частина нашої групи з Бердянську та Василівки, – ділиться учасник ініціативної групи “Хвостики” Ярослав, – попросили в організаторів проекту якось цікаво об’єднати соціальну користь і роботу з матеріалами, й нам на черговому занятті запропонували створити кото-будиночки для профільного притулку й ми з іншими друзями радо погодилися. 

Що цікаво, – жодне з таких комплексних занять не пройшло без позитивних емоцій та приємних подарунків. 

- Дуже круто, що не зважаючи на майже постійні обстріли Запоріжжя та району, не дивлячись на погані новини, молодь і підлітки хочуть розвиватися та покращувати оточуючий світ, і, само собою, велетенське “дякую” команді “Razom”, партнерам і нашим тренер(к)ам за неймовірну підтримку юних змінотворців – підсумував керівник проекту – Олександр Кахай.


Тематика публікації:                                 

Останні публікації цього розділу:

Move the Youth: роль молоді в місцевому самоврядуванні

Найважливіші реформи 2024: реформа армії, цифровізація, антикорупційні та заходи у сфері охорони здоров'я залишаються в першій четвірці

Українські організації закликають ЄС відмовитися від російського газу та підтримати енергетичну незалежність України

На Київщині вже третя громада долучилась до роботи над сучасним Статутом громади

Стартував проєкт «Стійкість та розвиток – методичні рекомендації для територіальної громади»

Молодь просуває зміни: у 30 громадах відбулася низка молодіжних адвокаційних кампаній