DVV International шукає партнерів для участі у проекті «Регіональні голоси – Створюємо мости для демократії»
ЗАВЕРШЕНО
Інститут з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (далі DVV International) розпочинає прийом заявок на участь у проекті «Регіональні голоси – Створюємо мости для демократії». До участі запрошуються громадські організації Львівської, Київської, Миколаївської, Харківської та Сумської областей.
Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та охоплює 9 областей України.
Проект стартував у червні 2016 року та триватиме до грудня 2017 року.
Кінцевий термін подачі заявок: 23 серпня 2016 року, до 12.00, включно.
Мета проекту:
Сприяння плюралістичним процесам прийняття рішень на місцевому рівні шляхом підвищення якості демократичного співробітництва і створення умов для діалогу між громадськими активістами, журналістами та представниками місцевих органів самоврядування.
Для досягнення даної мети «регіональні проектні команди» можуть запропонувати різноманітні проектні ініціативи в рамках реалізації 10-місячних мікропроектів.
Терміни реалізації мікропроектів: січень – жовтень 2017 року.
Більше інформації на сайті орагнізаторів.
Відповіді на питання, що стосуються участі у проекті, можна отримати в команди проекту:
- [email protected], +38 066 929 46 49 (керівник проекту – Анна Опіц),
- [email protected], +38 099 551 01 50 (координатор проекту – Оксана Кушнір).