Шлях до сталого розвитку: Досвід Tolocar

У кінці листопада Tolocar долучився до події «GoGreen Ternopil: Творча Подорож», присвяченої відкриттю першого екохабу міста. Захід відбувся в межах програми ПРООН «Мери за економічне зростання», яка ...

Додано:
Tolocar

Plastic Recycling
Шлях до сталого розвитку: Досвід Tolocar

У кінці листопада Tolocar долучився до події «GoGreen Ternopil: Творча Подорож», присвяченої відкриттю першого екохабу міста. Захід відбувся в межах програми ПРООН «Мери за економічне зростання», яка підтримує зелені ініціативи та економічний розвиток.

Маючи вже певний досвід у проведенні активностей спрямованих на сталий розвиток та озеленення, Tolocar охоче поділився своїм досвідом з присутніми. Зокрема, Наталія Команяк, представниця команди Tolocar провела лекцію-презентацію на тему «Мейкерство для сталого розвитку та “зеленого” відновлення», розповівши про досвід команди Tolocar у сприянні сталому розвитку, екологічним ініціативам та підтримці створення інноваційних сталих продуктів. У рамках заходу учасники дізналися, як практики мейкерства, інноваційні екологічні рішення та залучення громад стають прикладом сталих підходів до міського розвитку навіть в умовах війни.

DSC00949-2

Photo credit: Khrystyna Sydor / UNDP in Ukraine

Упродовж усього заходу в бізнес-просторі «Open Space Тернопіль» проходили воркшопи та виставка-демонстрація практик зеленої трансформації за участі партнерів Tolocar. Зокрема, Сергій Безбородько - голова ГО «Еко Місто» та ініціативи «Plastik Fantastic» із Чернігова  демонстрував, як працювати на станках для переробки пластику та створювати практичні дизайнерські вироби з подрібненого пластику. 

IMG_0889 (1)

Паралельно партнер проекту Tolocar Роман Сах, cпівзасновник і керівник Платформи «Острів» із Києва, представив виставку виробів, створених із використанням технологій переробки та сталих підходів, а також поділився з відвідувачами досвідом і ідеями інноваційних трансформацій.

IMG_0843 (1)

До заходу долучилась й резидентки Платформи «Острів», мисткиня і дизайнерка Настя Лопатюк, яка навчала  «апсайклінгу» –  перетворення поліетиленових пакетів у мистецькі вироби за допомогою спеціального термопресу. 

DSC00698-2

Tolocar своїми прикладами та активностями нагадує про важливість сталого підходу та залучає мейкерів та активних громадян, сприяючи формуванню спільноти інноваторів, які об’єднані креативністю та екологічною відповідальністю.

DSC01584-2

Photo credit: Khrystyna Sydor / UNDP in Ukraine

#TOLOCAR – компонент проекту «Good Governance through GovTech and Transparency in Ukraine», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини @bmz_bund і і реалізується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Бізнес-об’єднання – це нетворкінг

Які проблеми та потреби мають ВПО у Хмільницькій громаді?

Оцінка діяльності місцевої влади Одеси щодо забезпечення безпеки в умовах воєнного стану

Волинь: яким чином жителі громад можуть долучатись до боротьби з корупцією

Стратегують і досліджують: як громади Харківщини залучають жителів до формування майбутнього