Набір до «Школи громадського здоров’я»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
PactUkraine

бізнес тренінг семінар менеджер
Набір до «Школи громадського здоров’я»

Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» у співпраці з Благодійним фондом «Пацієнти України» запрошує представників та представниць громадських організацій (ГО) взяти участь у Школі громадського здоров’я.

Ініціатива реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує міжнародна неприбуткова організація «Пакт», і має на меті посилити стійкість громад до потенційних загроз у сфері громадського здоров’я.

Цей проєкт спрямований на зміцнення спроможності громадянського суспільства у сфері громадського здоров’я, зокрема через підтримку організацій, які працюють з уразливими групами населення, сприяють профілактиці та ранньому виявленню неінфекційних захворювань та підвищують довіру до медичних послуг.

Школа громадського здоровʼя – це унікальна навчальна програма для представниць/-ків громадських організацій, що працюють (або мають намір працювати) у сфері громадського здоров’я. Програма спрямована на підвищення обізнаності, розвиток навичок та посилення ролі ГО у зміцненні здоров’я місцевих громад, де вони впроваджують свої ініціативи.

Сьогодні тема громадського здоров’я є надзвичайно важливою для України. Повномасштабна війна значно ускладнила доступ до медичних та профілактичних послуг, зокрема до раннього виявлення та лікування неінфекційних захворювань, які в Україні зумовлюють понад 80% смертей, які пов’язані з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом (діабет 2 типу), раком, хронічними обструктивними захворюваннями легень, розладами психічного здоров’я, при цьому більшість смертей спричинені серцево-судинними захворюваннями (67%) та раком (14%). Рак молочної залози як основний тип раку в українських жінок та рак шийки матки залишаються серед основних причин жіночої смертності.

За даними Національного канцер-реєстру, з початку 2022 року кількість випадків раннього діагностування раку значно зменшилась через пізні звернення пацієнтів. Серцево-судинні, онкологічні захворювання, діабет залишаються основною причиною смертності в Україні. Водночас організації громадянського суспільства можуть стати ключовими гравцями у забезпеченні профілактики, скринінгу та лікування неінфекційних захворювань, підтримуючи громади у цей складний час та під час повоєнного відновлення.

Хто може подати заявку:

- Громадські організації (ГО), які працюють у сфері громадського здоров’я, а саме – з метою профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями, зокрема, серцево-судинними, онкологічними захворюваннями та діабетом
– ГО, які працюють в інших сферах, спрямованих на розвиток громад та покращення якості життя мешканців громад
– Зареєстровані в Україні та мають досвід реалізації проєктів
– Мають мотивацію до навчання та бажання впроваджувати отримані знання у своїй роботі

Що отримають учасники та учасниці, долучившись до школи?

- Доступ до навчальних модулів, розроблених провідними експертами/-ками у сфері громадського здоров’я;
– Можливість встановити партнерства з іншими ГО, експертами та стейкхолдерами;
– Можливість отримати подальшу грантову підтримку від проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та додаткове фінансування на розвиток організаційної спроможності:

ГО, які успішно завершать програму та представлять концепції напрацьованих під час навчання проєктів у сфері громадського здоров’я, матимуть можливість виграти грант на реалізацію запропонованих ініціатив;

Обрані ГО отримають персоналізовані рекомендації щодо посилення організаційного потенціалу й можливість покращити організаційну спроможність.

Спікери програми

До програми залучено провідних українських експертів/-ток у галузі громадського здоров’я, а також представників/-ниць міжнародних університетів та організацій,  серед яких Швейцарський інститут тропічного та громадського здоров’я (Swiss TPH), Європейський інститут політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ), Школа громадського здоров’я Університету Темпл, Школа громадського здоров’я Дрексельського університету, Федерація охорони здоров’я Філадельфії.

Тривалість програми

Школа громадського здоровʼя складатиметься з двох офлайн-модулів та шести онлайн-сесій:
Модуль 1: 10–13 лютого 2025 року, м. Київ.
Модуль 2: 3–6 березня 2025 року, м. Київ.
Онлайн воркшопи: лютий-березень 2025 року.

Як подати заявку?

Заповніть форму до 15 січня 2025 року включно.

Посилання на форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqSC5Z9KBW_l46b4UtwPdi2ENkAL7c1DugbYKmGc91o1B8ZQ/viewform

Важливо! Участь у програмі безкоштовна. Доїзд, проживання та харчування для участі в офлайн модулях забезпечується організаторами. Учасники/-ниці, які успішно завершать програму, отримають сертифікати.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся:

+38 (067) 46-63-656
[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю обладнання для спортивно-ігрового майданчика

Конкурс на закупівлю ігрового комплексу

Тендер на відбір постачальника для розробки комунікаційної кампанії з впровадження планів дій 1325

Тендер на створення телевізійного продукту про територіальні громади в Україні

Тендер на надання послуг з оцінки ризиків та розробки антикризового плану комунікацій

Тендер на закупівлю надання послуг перевезень