Проєкт «Тобі слід знати про туберкульоз» продовжується в шести регіонах

Від початку цього року продовжилась діяльність проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у містах Києві та Харкові, Львівській, Донецькій, Вінницькій та ...

Додано:
Kseniya Sladkevych

TB
Проєкт «Тобі слід знати про туберкульоз» продовжується в шести регіонах

Від початку цього року продовжилась діяльність проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у містах Києві та Харкові, Львівській, Донецькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоровʼя» (LHSI) продовжує пропонувати соціальну послугу з мотиваційного консультування щодо виявлення туберкульозу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та для людей, які мали досвід ув’язнення протягом останніх 2х років.

Послуги надаються у місцях зосередження ВПО із залученнями наших партнерів – мережі центрів соціальних служб у регіонах. Завдяки цьому ВПО та мешканці цих регіонів можуть безкоштовно пройти скринінг щодо симптомів туберкульозу (ТБ), а при необхідності надавачі соціальних послуг проєкту супроводять клієнта до лікаря для подальшого медичного обстеження на ТБ та подальшого лікування. Якщо обстеження не може бути покрите за рахунок пакету медичних гарантій НСЗУ, то МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) продовжить фінансувати  платні медичні послуги, за умови скерування від лікаря, для тих, хто цього найбільше потребуватиме.

Проєкт реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI), за підтримки БФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках гранту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та у співпраці з обласними й місцевими центрами соціальних служб, лікувально-профілактичними закладами різних рівнів.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) впроваджує алгоритми взаємодії соціальних і медичних служб у напрямку виявлення ТБ/ЛТБІ серед клієнтів центрів соціальних служб та рекомендацій щодо подальшого впровадження в регіонах ініціатив із залученням центрів соціальних служб та їх закладів.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

У двох громадах Миколаївщини успішно реалізують Плани відновлення і розвитку, що мають зелену складову

В Кіптівській громаді на Чернігівщині завершилось публічне обговорення проєкту Статуту громади

Чи можна виключити засновників громадської організації з ЄДР: пояснення від експертів

Як громади долають виклики в межах ініціативи «REPAIR Ukraine»

Як громадський контроль впливає на ефективність публічних закупівель?

Ланцюжок довіри у Запоріжжі між поколінням, що навчається, і поколінням, що бореться