Закупівля контейнерів 40 футів з вбудованою холодильною установкою та внутрішнім обладнанням

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Сhemonics_PFRU

prostirtender tender_ntylth(4)
Закупівля контейнерів 40 футів з вбудованою холодильною установкою та внутрішнім обладнанням

Компанія «Кімонікс Груп Ю. Кей Лтд», що реалізує Проект «Фонд «Партнерство за сильну Україну» Фаза 2 (ФПСУ-2)» у рамках міжнародної технічної допомоги, запрошує Вас подати Тендерну пропозицію щодо Закупівлі контейнерів 40 футів з вбудованою холодильною установкою та внутрішнім обладнанням.

ФПСУ-2 це багатостороння донорська програма, якою керує Міністерство закордонних справ, справ Співдружності націй і розвитку (МЗС) Великої Британії у співпраці з Урядом України.

У рамках проектної діяльності ФПСУ-2 шукає постачальника контейнерів 40 футів з вбудованою холодильною установкою та внутрішнім обладнанням.

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі положення тендеру: 

  • кінцевою датою подачі пропозицій є 21 березня 2025 року, 15:00 за Київським часом;
  • всі запитання щодо умов тендеру мають бути надіслати не пізніше ніж 18 березня 2025 року, 18:00 за Київським часом;
  • цінові пропозиції подаються українською мовою;
  • вся комунікація щодо тендеру відбувається виключно в письмовій формі за адресою [email protected];
  • проект ФПСУ-2 звільняється від податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, ФПСУ-2 буде оплачувати вартість товарів без ПДВ;
  • Електронна пошта для надання пропозицій – [email protected];
  • При надсиланні пропозицій та питань на електрону пошту у темі листа необхідно обов’язково вказувати номер PFRU2-2025-015;

Інструкція подання пропозиції:

  • ITT_PFRU2-2025-015_Containers – для ознайомлення з умовами тендеру;
  • Volume 3_Terms of Reference_!!!ЗАПОВНИТИ!!! – заповнити, підписати оригінал та направити скан або конвертувати в PDF та підписати електронно, надати у складі пропозиції заповнений Excel та підписані файли;
  • Додаток 1. Декларації_!!!ЗАПОВНИТИ!!!– заповнити англійську або українську версію документа, підписати оригінал та направити скан / конвертувати в PDF та підписати електронно (Надати у складі пропозиції).

Додаткова технічна документація для формування пропозицій:

Специфікація на контейнери – Specification of containers – Специфікація обладнання 

Креслення – Drawing – Приклади креслень

Установчі документи повинні бути надані у складі пропозиції:

  • ФОП: виписка, витяг з Єдиного державного реєстру; паспорт (1 – 2 сторінки, ІПН)
  • ТОВ: виписка, витяг з Єдиного державного реєстру; Статут; довідка про відкриття банківського рахунку

Реэстраційні документи проекту «Фонд «Партнерство за сильну Україну» Фаза 2 (ФПСУ-2)»:

Реєстраційні документи_PFRU-2

Заздалегідь вдячний. У разі виникнення запитань, звертайтесь за контактами нижче: 

Старший Фахівець із закупівель та логістики

Дмитро Іванін

Phone: +38 067 177 87 85


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг пасажирських перевезень легковим авто

Закупівля демонстраційних матеріалів для тренінгів із сексуального та репродуктивного здоров'я

Навчальна програма "Акселератор соціального підприємництва" з можливістю виграти грант для підприємців Хмельниччини

Пошук постачальника для надання послуг фотографа-тренера для проведення он-лайн сесій для підлітків

Тендер на закупівлю мотиваційних продуктових сертифікатів ТМ АТБ

Запит на пропозицію з оренди квартири в м. Ромни (Сумська обл.)