“Наші”: Українці Канади започаткували відеопроект про свою країну і про себе у ній

Канадці мають такий жарт про свою країну, буцім, всі у світі думають , що там холодно і суворо, то ніхто туди особливо не пхається, а вони і щасливі. Тільки цим не налякати українців, які ледь не з ...

10
“Наші”: Українці Канади започаткували відеопроект про свою країну і про себе у ній

Канадці мають такий жарт про свою країну, буцім, всі у світі думають , що там холодно і суворо, то ніхто туди особливо не пхається, а вони і щасливі. Тільки цим не налякати українців, які ледь не з початків офіційного існування Канади почали активно і наполегливо заселяти цілинні землі.

Мабуть, з вродженої скромності винуватців чи з інших невідомих причин, 125 річна історія українців в Канаді залишається, таки, мало відомою для широкого загалу, і випадає з контексту загальної історії України. А не мала б!)

Ми – гурт з кількох однодумців вирішили спробувати розповісти трохи про наших людей в преріях Канади, про їхню історію і сьогодення. А, оскільки, ми ще ніколи такого не робили – і це наш перший досвід, то… Одним словом, з кожною новою розвідкою, з кожними новими зйомками ми шукаємо, вчимося і ростемо, для того, щоб одного дня, врешті, досягнути майстерності.

Це відео – наш перший крок, але ми точно знаємо куди саме рухаємося. Це цінне, хіба ж ні?!

Ми щиро запрошуємо долучатися до нашої ініціативи усіх зацікавлених для створення міцних партнерських проектів, а також, ми відкриті для критики, побажань та пропозицій, але закриті для хамства і менторства.

[email protected]

Ми ні від кого не залежимо і цим пишаємося, ми підзвітні лише своєму сумлінню і здоровому глузду, але без фанатизму, бо ми, таки, досить зварйовані і авантюрні.

Ми проект “Наші” і ми розповідаємо про життя украінців в Канаді, яким воно є і яким було. Починаємо з мажорного (в сенсі нотному), до вашої уваги один з українських фестивалів, якими наповнене тутешнє літо. На інший ми виїжджаємо вже завтра.

Джерело


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі