Конкурс щодо вибору постачальника послуг з розробки інтернет-сайту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Українці проти туберкульозуФундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» оголошує конкурс щодо вибору постачальника послуг з розробки інтернет-сайту в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні»


Метою конкурсу є вибір постачальника послуг з розробки інтернет-сайту в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні».

В обов’язки постачальника послуг з розробки інтернет-сайту входитимуть:

·        розробка стилю та дизайну;

·        розробка системи управління контентом;

·        підтримка дієздатності;

·        інші завдання.

Формат участі у конкурсі – пропозиція, яка має містити наступну інформацію:

– інформація про досвід роботи з розробки інтернет-сайтів;

– інформація про умови оплати послуг.

Додаткова інформація:

Загальна інформація:

Сайт створюється в рамках проекту: Створення сприятливої ​​суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні.

Проект впроваджується Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я для ефективного контролю туберкульозу та мультирезистентного туберкульозу в регіоні Східної Європи і Центральної Азії» (основний реципієнт – Центр політики та досліджень в сфері охорони здоров’я, Республіка Молдова в партнерстві з Європейською ТВ коаліцією).

Епідемія туберкульозу в Україні оголошена в 1995 році. Хоча з тих пір пройшло 20 років, не тільки не досягнуть доепідемічний рівень захворюваності, але за всіма епідемічними показниками ситуація значно погіршилася.

Україна не змогла виконати свої зобов’язання по досягненню Цілей Розвитку Тисячоліття, однією з яких є Мета Розвитку № 6 «Зменшення і уповільнення поширення ВІЛ / СНІД та туберкульозу». Україна встановила для себе амбітну мету скоротити до 2015 року кількість нових випадків туберкульозу на 42,0%. Станом на 2000 рік в Україні було 60,2 випадків захворювання на туберкульоз на 100 тис. Населення. Це означає, що до 2015 року захворюваність на туберкульоз повинна була скоротитися на 25,3 випадків і досягти показника в 35 випадків на 100 тис. Населення.

Навпаки, за станом на початок 2014 року захворюваність на туберкульоз становила 67,9 випадків на 100 тис. Населення. Цей показник на 43,2% вище, ніж в 1995 році. Якщо в 1995 році на одного хворого на туберкульоз доводилося 2104 людини загального населення при його чисельності в 51,7 млн. Чоловік, то в 2013 році цей показник погіршився на 631 пункт і склав пропорцію 1 хворий на +1473 людини при загальній чисельності населення в 45,4 млн. чоловік.

У той же час, за оцінками ВООЗ захворюваність на туберкульоз в Україні становить близько 100 випадків на 100 тис. Населення, що означає, що в Україні щорічно виявляється близько 30,0% нових випадків захворювання. Це надає епідемії латентного характеру: 40,0% нових випадків виявляються з деструкцією, а 22,0% вже мають резистентність.

Україна відноситься до країн з високим рівнем захворювання на туберкульоз, на мультирезистентний туберкульоз та ко-інфекції туберкульоз / ВІЛ. Епідемія туберкульозу в Україні має чітко виражений триєдиний характер. На тлі звичайного туберкульозу особливого розвитку досягла епідемія хіміорезистентного туберкульозу та туберкульоз у ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, за показниками яких Україна займає найгірші місця в свита і Європі.

Вертикальна структура охорони здоров’я, низька доступність медичних послуг, високий рівень стигматизації та дискримінації основних затронутих туберкульозом груп населення (ОЗГН ТБ) ​​в системі охорони здоров’я, низька поінформованість про важливість своєчасної діагностики та лікування туберкульозу, низький соціально-економічний рівень і мотивація ОЗГН ТБ ​​до збереження свого здоров’я створюють бар’єри для подолання епідемії туберкульозу, що в повній мірі відноситься до України.

Мета сайту: Інформування з питань лікування туберкульозу, зниження стигми та дискримінації основних затронутих туберкульозом груп населення.

Завдання, які повинен вирішувати сайт: Розвиток комунікації між людьми, яких торкнулася проблема туберкульозу, і інститутами громадянського суспільства, обмін інформацією, передовими практиками боротьби з туберкульозом в Україні і в світі, сприяння розробці і впровадженню стратегії переходу на амбулаторну модель надання медичної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу.

Цільова аудиторія сайту:

·        Органи державної влади всіх рівнів

·        Органи місцевого самоврядування

·        Медики і медичні установи

·        Інститути громадянського суспільства

·        Міжнародні проекти та організації, що працюють в сфері охорони здоров’я

·        Люди, що постраждали від туберкульозу

·        громадяни України

Очікуване вплив на цільову аудиторію:

·        Залучення уваги до проблеми туберкульозу

·        Інформування про цілі і діях Всеукраїнської Асоціації осіб, постраждалих від туберкульозу та проекту

·        Зміна поведінки при взаємодії з людьми, постраждалими від туберкульозу

Назва сайту – Всеукраїнська Асоціація осіб, постраждалих від туберкульозу

Кінцевий термін подання пропозицій – 18:00 12.09.2016 року

Пропозиції надсилайте на електронну пошту [email protected]

Результати розгляду пропозицій, будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»: http://www.stoptb.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 242-23-29, контактна особа: Михайло Матвієнко (звертайтеся також через електронну пошту [email protected]).

До участі у конкурсі допускаються лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

За результатами оцінки пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця конкурсу. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу виходячи з мети, цілей та завдань конкурсу, відповідно до вимог Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Переможець конкурсу має ознайомитися із принципами та вимогами Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією до потенційних та чинних постачальників товарів (робіт, послуг) та набувачів грантів, а також їх представників, викладеними у Кодексі поведінки для постачальників, який знаходиться у вільному доступі на веб-сайті Глобального фонду (http://www.theglobalfund.org/documents/corporate/Corporate_CodeOfConductForSuppliers_Policy_en/), та зобов’язатися їх дотримуватися. 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю пального

Конкурс на закупівлю будівельних матеріалів

Конкурс на закупівлю дверних блоків металопластикових

Конкурс на закупівлю логістичних послуг

Закупівля супутникового зв'язку на авто в комплекті

Закупівля зарядних станцій Екофло