Чиновники управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому надали однакову відповідь за різними документами

ПОБО «Асоціацію паліативної та хоспісної допомоги» дуже хвилює відсутність міського хоспісного стаціонару на протязі багатьох років в  Полтаві, тому відповідні петиції і були подані. Проблема ...

Додано:
socium.pl

29
Чиновники управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому надали однакову відповідь за різними документами

ПОБО «Асоціацію паліативної та хоспісної допомоги» дуже хвилює відсутність міського хоспісного стаціонару на протязі багатьох років в  Полтаві, тому відповідні петиції і були подані. Проблема відсутності хоспісу є нагальною, адже полтавці залишаються на самоті із своїм горем і онкохворий вимушений вмирати в стражданнях вдома на очах близьких та рідних.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що чиновники управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому, в особі начальника управління та начальника відділу, надали дві однакові відповіді по двом різним петиціям: №80 «Про відкриття хоспісного стаціонару на базі залізнодорожньої лікарні», та №108 «Про створення хоспісного стаціонару в Полтаві». Навіть помилки однакові: стилістичні, граматичні, пунктуаційні та в прізвищі подавача петиції.

Що це таке? З роками працівники набувають професіоналізму, а тут навпаки – некомпетентності. Перед тим, як підписувати документ, його потрібно уважно прочитати на предмет помилок та суті запитання! Тут ніякі курси з ділової української мови вже не допоможуть, якщо чиновники не вміють читати та відрізняти один документ від іншого.

Хіба можна таким чиновникам керувати та реформувати галузь охорони здоров’я міста. Відповідь: ні! Більш того, доки такі діячі будуть займати посади, про створення хоспісного стаціонару не може бути і мови, як і про розвиток медицини взагалі. Відсутність хоспісного стаціонару – це заслуга саме таких чиновників, які багато років займають ці посади та демонструють свою бездіяльність. І не дивно, що на галузь охорони здоров’я міста стільки нарікань серед населення, адже тепер нам відомо про відсутність професіоналізму їхнього менеджменту, і які вони пишуть креативні листи.

Якщо питання створення хоспісного стаціонару не буде вирішуватись управлінням, асоціація буде звертатися до всіх інстанцій в т.ч. до Адміністрації Президента України щодо рекомендування місцевим органам влади звільнити керівництво управління охорони здоров’я міськвиконкому. Письмо Котова 1.1

письмо Котова.1.2

 

письмо Котова 2

письмо Котова 2.2

 

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи