Понад півмільйона вчителів в Україні заговорять англійською

03 листопада 2016 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Україна) відбулась прес-конференція, де була презентована ...

IMG_7480
Понад півмільйона вчителів в Україні заговорять англійською

03 листопада 2016 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Україна) відбулась прес-конференція, де була презентована унікальна інноваційна технологія вивчення англійської мови, по якій зможуть безкоштовно навчатись всі українські викладачі, науковці та студенти завдяки співробітництву Міністерства науки і освіти України та Соціального проекту з вивчення англійської мови «Lingva.Skills», який розроблено командою «Академії Навичок».

Захід відбувся за участі першого заступника Міністра освіти та науки України – Володимира Ковтунця, Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти –  Станіслава Куценко, методолога соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» – Віталія Зубкова, проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філологічних наук, професора – Петра Беха.

«Міністерство освіти та науки України приділяє багато уваги підвищенню кваліфікації як освітян, так і співробітників Міністерства. Знання англійської мови – одна із основних компетенцій, якою повинні володіти сучасні викладачі та науковці. Відсьогодні, ми надаємо можливість всім співробітниками Міністерства освіти і науки України, освітянам та науковцям по всій країні безкоштовно вивчити англійську мову завдяки Соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills»» – зазначив Перший заступник Міністра освіти та науки України Володимир Ковтунець.

У свою чергу Голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко додав: «Соціальний проект  вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» зібрав  понад 2 млн. заявок від українців протягом чотирьох місяців і став найпопулярнішим освітнім проектом в Україні. Наразі вже навчаються на сайті проекту майже всі центральні органи влади, комітети Верховної Ради України та багато регіональних обласних державних адміністрацій та міських рад. Також до навчання англійській мові у проекті долучені соціально незахищені верстви населення: ВПО-особи, учасники бойових дій та члени їх сімей тощо. Ми хочемо щиро подякувати керівництву Міністерства освіти і науки України за ініціативу навчати за цією інноваційною методикою не тільки чиновників, але і вчителів, науковців та студентів».

Проректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Петро Бех повідомив: «Наш університет ініціював створення робочої групи та проведення всеукраїнської конференції за участю представників ВУЗів щодо запровадження змішаного навчання (blended learning) англійській мові для студентів з використанням технології Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills».

Наприкінці прес-конференції був презентований Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо співробітництва в рамках реалізації Соціального проекту «Lingva.Skills», який надасть можливість видавати спільний диплом користувачам про успішне проходження навчання.

Вікторія Сацюк,
прес-секретар Головного територіального управління юстиції у місті Києві


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Табір підприємництва для креативної молоді: у Чернівцях визначили найкращі бізнес-ідеї

Запущено інформаційну платформу "Повертайся додому"

Приміщення для заходів у Дніпрі: простір для ваших подій

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації