Україна закликала ООН захистити жителів Криму

14 листопада 2016 року відбулася прес-конференція в штаб-квартирі United Nations News Centre в рамках Третього комітету ГА ООН із метою просування резолюції щодо прав людини в Криму та в Севастополі. ...

мустафа
Україна закликала ООН захистити жителів Криму

14 листопада 2016 року відбулася прес-конференція в штаб-квартирі United Nations News Centre в рамках Третього комітету ГА ООН із метою просування резолюції щодо прав людини в Криму та в Севастополі. В якості делегатів у прес-конференції участь взяли: Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Перший заступник наголосила, що порушення прав людини, які наразі стали звичним явищем, є безпосереднім наслідком окупації Криму. «Стан прав людини в Криму значно погіршується. Прийняття резолюції не є питанням політичного характеру, вона має на меті захист людей, які опинились в умовах ізоляції та є виключно предметом гуманітарного виміру. Рівень страху в Криму настільки високий, що обшуки й арести стали явищем буденним. Люди деморалізовані та не знають, до чого бути готовими. Прийняття резолюції є проявом моральної солідарності та способом продемонструвати, що ми готові захищати світові моральні принципи», – зазначила Джапарова.

Мустафа Джемілєв зазначив, що, демонструючи свою єдність із Україною та відкрито не визнаючи окупацію, кримські татари автоматично потрапляють у зону ризику. «Основною стратегією окупаційної влади є повне витіснення корінного народу Криму та заселення півострову штучно завезеними людьми з Росії, для яких створюються сприятливі умови для проживання. Прийняття резолюції є важливим кроком до якнайшвидшого вивільнення нашої території», – наголосив Джемілєв.

Нагадаємо, 14-15 листопада у Нью-Йорку (США) відбулося засідання Третього комітету ГА ООН із метою просування та залучення підтримки ініційованого Україною в рамках Третього комітету 71-ї сесії ГА ООН проекту резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)».


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Завдяки скринінгу 37 людей дізналися про ТБ і розпочали лікування: результати проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз»

GIZ запускає трирічну програму підтримки «STEP IN 2 EU / EU4Business» для підсилення українського бізнесу на шляху до ЄС

Увага до екології, стану доріг, інфраструктури та акцент на молодь — суспільні пріоритети Калуської громади

Перші кроки в підприємництво для молоді: вийшов безоплатний онлайн-курс STUDBIZ

Як впливати на зміст рішень влади щодо відновлення та розвитку громад на Миколаївщині

У Києві відбулося обговорення результатів двох досліджень щодо системи організації публічної влади