У Тернополі керівники громад та громадські активісти знову сядуть за парти

З 1 до 2 грудня у Тернополі відбудеться перший освітній захід у рамках реалізації проекту “Ефективний розвиток об’єднаних громад”. Учасниками навчання будуть керівники та громадські активісти з ...

Додано:
taras.koctenko

У Тернополі керівники громад та громадські активісти знову сядуть за парти

З 1 до 2 грудня у Тернополі відбудеться перший освітній захід у рамках реалізації проекту “Ефективний розвиток об’єднаних громад”.

Учасниками навчання будуть керівники та громадські активісти з громад Гримайлова, Борщова, Золотого Потоку та Колиндян.

Ми відібрали на конкурсній основі 9 об’єднаних громад, з якими будемо працювати протягом року. Разом ми напрацюємо проекти планів стратегічного розвитку, статутів та правил благоустрою громад. Окрім того, навчимо писати проекти, знаходити донорів та успішно втілювати власні ідеї у життя” – зазначає керівник громадської організації “Центр розвитку громад” Максим Черкашин.

Це лише перший тренінг з цілого ряду освітніх заходів та форуму, які заплановано провести в рамках проекту.

Ми залучили кращих експертів та спікерів: з питань бюджетного процесу – Тетяну Чурілову, міжнародної співпраці – Руслана Кулика і стратегічного розвитку громад – Ігоря Гірчака. Окрім того, ми вдячні народному депутату Тарасу Юрику та заступнику голови Тернопільської ОДА Олегу Валову, які також долучились до проекту” – коментує заступник керівника ГО “Центр розвитку громад”, координатор та експерт ВІ Активна громада” у Тернопільській області Рустам Ергешов.

Проект реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний Центр розвитку громад” спільно з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України” за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy, NED)


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку