Українська прем’єра п’єси «Сім»

Прем'єра п’єси «Сім» («Сім» жіночих історій (Seven) відбудеться 26 березня 2015 року у Києві. «Сім» – унікальна документальна п’єса, що складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права ...

Сім
Українська прем’єра п’єси «Сім»

Прем’єра п’єси «Сім» («Сім» жіночих історій (Seven) відбудеться 26 березня 2015 року у Києві. «Сім» – унікальна документальна п’єса, що складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права жінок по всьому світу.

 

Саме їхні історії життя та боротьби стали джерелом натхнення: Фаріда Азізі (Афганістан), Інес Маккормак (Північна Ірландія), Марина Пісклакова-Паркер (Росія), Анабелла Де Леон (Гватемала), Мухтар Май (Пакистан), Му Сокуа (Камбоджа) та Хафсат Абіола (Нігерія).

Формат п’єси – це сценічні читання, які виконуються видатними людьми країни або місцевості, яка приймає «Сім».

«Сім» є потужним проявом боротьби за демократію та права людини. 7 жіночих історій розповідають про боротьбу з дискримінацією, домашнім насильством, сексуальними знущаннями та порушенням прав жінок, як у власному житті, так і в суспільстві в цілому.

П’єса мандрувала світом, була показана понад 150 разів у 35 країнах. Зокрема читання 7 відбулися в Європарламенті у Брюселі, на базі НАТО (у виконанні генералів командування НАТО), а також у Нью-Йорку за участі оскароносної акторки Меріл Стріп, яка прочитала роль Інес Маккормак.


Авторки п’єси «Сім»: Пола Сізмар, Кетрін Філу, Гейл Крігел, Керол К. Мек, Рут Мергреф, Анна Дівір-Сміт та С’юзен Янковітц.

Місцевий партнер – Український Жіночий Фонд

Виконавці – не завжди лише жінки. Більше того, іноді траплялись читання, в яких були самі лише чоловіки.
Ось наприклад 7 генералів НАТО виконували “7” і це надало п’єсі іншого звучання. В Україні ансамбль п’єси “7” буде змішаний, тобто спільний – жінки та чоловіки разом.

NATO’s highest ranking generals on stage as women’s rights activists from SevenWomen on Vimeo.

 

Показ вистави «Сім» в Україні став можливий завдяки компанії «Hedda Produktion AB», Vital Voices Global Partnership, Шведському Інституту, Посольству Королівства Швеції в Україні та Міжнародному благодійному фонду «Український жіночий фонд».

Більше інформації на сайті

 

Джерело : Український Жіночий Фонд


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

На Тернопільщині ділилися кращими практиками розвитку гуманітарно-соціальної сфери

Громади Донеччини обговорили діяльність центрів підтримки громадян

ZDOROVI представляє результати шостої хвилі опитування «БАРОМЕТР»: стан системи охорони здоров'я України

«Як підготуватися до сексу»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Відсутність документів на нерухомість — одна із критичних перепон отримання компенсації через єВідновлення