Учителі фізики та інформатики у команду міжнародного проекту у сфері ІТ та енергоефективності
ЗАВЕРШЕНО
Гаряча вакансія: у команду освітньо-громадянського міжнародного проекту для шкільної молоді у сфері ІТ та енергоефективності потрібні учителів фізики та інформатики або ж люди, що мають досвід викладання дітям цих дисциплін.
Вимоги до кандидатів:
• досвід інтерактивного і творчого навчання фізики та ІТ,
• цікаві ідеї щодо змін у програмі та викладанні,
• вміння мотивувати учнів до творчої роботи,
• перевагою буде володіння англійською мовою на рівні, достатньому для розуміння англомовних членів команди.
Чим займатимемося на підготовчому етапі проекту?
• розробкою проектної пропозиції: ідей, завдань й очікуваних результатів проекту,
• дослідженням можливостей перегляду шкільної програми з фізики та інформатики з метою включення у неї сучасних прикладних знань у сфері ІТ та енергоефективності,
• моніторингом інших освітніх проектів у сфері ІТ, щоб уникнути дублювання зі схожими ініціативами, що вже діють в Україні.
Зайнятість у проекті розпочнеться з початку січня і триватиме близько 6 тижнів. Передбачатиме 2-3 очні зустрічі з командою у Києві, а також віддалену роботу в режимі онлайн-нарад у скайпі.
Якщо ви хочете стати частиною нашої команди, надішліть резюме українською мовою на [email protected] з темою листа «ІТ-проект: резюме», а також дайте короткі відповіді на запитання за вказаним посиланням (за ним також знайдете детальнішу інформацію).
Прийом заявок триватиме до 11 січня 2017 року включно.
Телефон для запитань: 095 534 09 81, Олена