Перші успіхи правозахисної програми для ВПО «Перспективи на ринку праці»

програма для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці» стартувала у трьох областях України за ініціативи громадської організації «Фундація Прав Людини» у партнерстві із Естонським ...

Додано:
Mary Kozlo

DSC_00051
Перші успіхи правозахисної програми для ВПО «Перспективи на ринку праці»

програма для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці» стартувала у трьох областях України за ініціативи громадської організації «Фундація Прав Людини» у партнерстві із Естонським жіночим ресурсним центром (ENUT) – за підтримки Посольства Естонії в Україні. Координатором проекту у місті Запоріжжя  є громадська організація Фонд «Професійний розвиток Запоріжжя».

Програма була створена для того, щоб допомогти молодим стартапам знаходити собі «наставників» і радників з числа успішних сформованих професіоналів. На даний момент, сформовано і активно взаємодіють 10 пар з наставників та молодих підприємців. Досвідчені підприємці допомагають розвинути бізнес новачкам, в таких напрямках як: магазин спецій, дитячий розвиваючий центр, карамельна майстерня, коворкінг для батьків, шиття розвиваючих книг з тканини і фетру, студія креативних букетів, діджитал агентство, творча майстерня, наукове шоу та перепелина ферма. Хочеться поділитися першими успіхами і результатами реалізації програми.

Мета взаємодії і роботи пари наставника Марини Симонової і молодого підприємця Олександра Коваля – розширити мережу магазинів спецій «Шамбала» і збільшення прибутковості магазинів. Після початку військового конфлікту на сході України, Олександру з сімей довелося в терміновому порядку переїхати в Запоріжжя, де у нього залишилися родичі. На новому місці йому довелося будувати свій бізнес з нуля і Олександр зіткнувся з такими труднощами, як некомпетентність продавців, маленький дохід з торговельних точок, низька пізнаваність продукції. На момент початку участі в програмі у нього залишалася одна торгова точка, яка була на межі закриття. Після навчального тренінгу, який відбувся восени 2016- го року і ретельного відбору, йому був призначений наставник Марина Симонова, успішний бізнес тренер і фахівець з продажів. В результаті взаємодії зі своїм наставником, Олександр повністю поміняв дизайн упаковки своєї продукції, розробив рекламні акції, змінив цінову політику. З моменту старту проекту, Олександр збільшив прибуток на 10%, розширив мережі збуту продукції, розробив нову, більш якісну упаковку для свого товару і впровадив міні вітрину, для представлення своїх спецій в спеціалізованих магазинах. Також, найближчим часом Олександр планує відкрити ще один магазин спецій «Шамбала» в м. Запоріжжя.

Александр Коваль, магазин специй Шамбала, менторская программа_1

Таким чином, на даний момент, 10 підприємців-початківців проходять шлях від ідеї до готового бізнес проекту за підтримки досвідчених експертів, вони отримують тільки працюючі інструменти реалізації та розвитку своєї справи. Слідкуйте за перебігом проекту у групі «Фундації Прав Людини» на Facebook. а також на сайті Фундації Прав Людини: http://www.uhrf.org/.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку