Бахмутські школярі малювали права дитини
1 лютого 2017 року юристами Бахмутського офісу Мережі правового розвитку Чугуївської правозахисної групи та Бахмутського бюро з надання безоплатної правової допомоги, на підставі підписаного ...
Додано:
kobzar
![IMG_7543](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/02/IMG_7543-1024x784.jpg)
1 лютого 2017 року юристами Бахмутського офісу Мережі правового розвитку Чугуївської правозахисної групи та Бахмутського бюро з надання безоплатної правової допомоги, на підставі підписаного меморандуму щодо співробітництва, був проведений спільний захід у Бахмутській загальноосвітній школі №12.
Учасниками заходу стали учні «6-Б» класу, з якими правники вказаних вище організацій спілкувались на тему: «Основні права дитини».
Школярам були наглядно наведені приклади їх основних прав – згідно з Конвенцією ООН про права дитини. Учні активно приймали участь у бесіді та надавали досить влучні коментарі щодо зазначених у Конвенції прав.
Також ретельно зупинились на обговоренні правил дорожнього руху (коли ти пішохід, пасажир, велосипедист) та їх дотриманні.
Наприкінці учні проявили свої творчі здібності та наочно проілюстрували тему заходу в малюнках.
Вже йде розробка наступних тем для проведення відповідних правоосвітніх заходів, тож це дійство було не поодиноким.